Правила життя Андрія Котельника

20 липня 20:53
Переглядів: 288
Андрій Котельник

Правила життя Андрія Котельника

- У мене в школі висять фото із зображеннями відомих боксерів та їх життєвими кредо. От там під моїм фото написано: «Аби бути чемпіоном, треба бути у всьому першим». Це моє життєве кредо. За що б я не брався, хочу бути першим. Навіть, коли не виходить, все одно намагаюся. Не вірю у мрії, вірю в цілі і працю.

Кожна дитина, яка про щось мріє, може це здійснити. Головне хотіти і багато працювати. У дитинстві я мріяв стати відомим, хоча й не думав, що стану знаменитим боксером. Почав займатися боксом, що приносило спочатку задоволення, а потім почало приносити гроші.

- І що важливіше – слава чи гроші?

- Ні перше, ні друге. Найважливішими для мене є мої титули, адже слава і гроші минають. Рано чи пізно будь-який спортсмен повертається до життя простої людини, яким би він відомим не був. Титули я можу показати дітям, внукам, потримати в руках, а що гроші? Скільки б їх не було, все одно мало, і не кожен справляється із випробуванням славою і грошима.

- Ви справилися?

- Самому себе судити важко. Спитайте у моїх друзів. Зрозуміло, що вийшовши в юності з району Шота Руставелі, я змінив коло спілкування. Так, я дещо досягнув у житті, але в хмарах не літаю. Можу легко на вулиці поговорити з людьми, які мене впізнали. Охоронців не маю і не мав.

Відчуваю, що яким був років десять тому, так і залишився. Хіба що став трохи дорослішим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: