Представник Гудими: "На "Карпати" накладено трансферний бан"

15 травня 21:50
Переглядів: 189
Гудима

Адвокат Володимира Гудими Андрій Руденко повідомив, що з сьогоднішнього дня на ФК Карпати накладено трансферний бан, оскільки львівський клуб так і не виплатив його клієнту борг в розмірі 73 800 доларів.

"Перше. У рішенні КДК і Апеляційного комітету ФФУ була вказана дата – до 15 травня. По судовій практиці це означає, до 15 числа не включно. Тобто 14 травня у Карпат був останній день на те, щоб виконати рішення.

Друге. Сьогодні ми відправили підтвердження про неоплату заборгованості в КДК ФФУ, Комітет з трансферної діяльності і Атестаційний комітет.

Рішення КДК і Апеляційного комітету ФФУ залишається в силі і каже про автоматичний трансферний бан. Для цього не потрібно ніяких спеціальних рішень. Це санкція, яка застосовується автоматично. Це означає, що з сьогоднішнього дня заборона набула чинності. Так як трансферне вікно відкривається дещо пізніше, то воно не принципово прямо сьогодні. Втім, ми попросили КДК виконати певні формальності. Щоб Комітет з трансферної діяльності був повідомлений від органів футбольного правосуддя КДК, що дане рішення було прийнято і набуло чинності. Думаю, що КДК це зробить

На сьогоднішній день я стверджую, що у Карпат є трансферний бан", – розповів Андрій Руденко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: