Представник Львівщини став "Найкращим тенісистом – паралімпійцем 2017"

03 січня 13:20
Переглядів: 171
Віктор Дідух

Представник Львівщини Віктор Дідух став переможцем в номінації «Найкращий тенісист – паралімпієць 2017» Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF), яка пройшла в Астані. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Кращий тенісист – паралімпієць світу 2017 року Віктор Дідух виборов дві «золоті» медалі цьогорічного чемпіонату Європи (особисто та в команді), здобув перемогу в трьох турнірах серії «Pro Tour», а також є першим номером світового рейтингу в своєму класі.

Віктор Дідух народився 23 січня 1987 року, мешкає у селі Андріївка Буського району. Майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату, член національної паралімпійської збірної команди України. Чемпіон Європи, чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних турнірів, чемпіон Паралімпійських ігор 2016 року у командних змаганнях. Працює тренером у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня. Один з засновників Благодійного фонду «Серце Лева».

Чемпіон Європи та світу з настільного тенісу Віктор Дідух втратив ногу через хворобу. На XV літніх Паралімпійських іграх він виборов для України золоту медаль і став першим тенісистом-паралімпійцем, який зміг досягнути такої спортивної вершини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: