Представники Львівської області стали першими чемпіонами Шкільної волейбольної ліги

10 травня 15:17
Переглядів: 117
Волейбол

Першими чемпіонами Шкільної волейбольної ліги стали представники Полтавської, Черкаської та Львівської областей.

Чотири дні неймовірних за накалом боротьби поєдинків на шикарних майданчиках Міжнародної тенісної академії, нові знайомства і незабутні враження - усе це перша в історії Незалежної України Шкільна волейбольна ліга. 65 команд, понад 600 учасників, 80 волонтерів-студентів Національного університету фізичного виховання та спорту і Університету імені Бориса Грінченка, кваліфікований суддівський корпус, титуловані і заслужені тренерські кадри, підтримка від Федерації волейболу України, Мінмолодьспорту, Міносвіти та Національного олімпійського Комітету - усе це зробило нинішні змагання турніром державного значення. Свято волейболу у Пущі-Водиці насправді вдалося, і це підтвердить будь-який учасник незалежно від того, яке місце здобула його команда.

Турнір проходив у двох віковик категоріях - 2003 року народження і молодші та 2000 року народження і молодші. Серед наймолодших перемоги здобули: у юнаків - представники Львівської області, а у дівчат - школярки Полтавської області. Неймовірними за накалом виявилися ігри у старших вікових категоріях. Хіба можна було спрогнозувати, що черкащанки, після того, як потрапили у сітку "лузерів", дійдуть до головного фіналу і виграють цей турнір? Особливо складно було у це повірити після того, як у поєдинку за вихід до півфіналу проти представниць вінницького регіону вони, програши першу партію, поступалися суперницям й у другій - 19:24. Проте знайшли в собі сили, дістали опоненток у рахунку, вирвали перемогу у вирішальній другій партії - 30:28, виграли на тай-брейку та, зрештою, стали переможницями Шкільної волейбольної ліги: у фіналі черкащанки здолали сильну команду Полтавської області.

У юнаків у старшій віковій категорії без поразок турнірним шляхом пройшли школярі Полтавської області, в складі яких виділявся гравець Суперліги із лубненського "Фаворита", двометровий велетень Євген Політько. Із ним залюбки фотографувалися і учасники змагань, і навіть судді, а його команда виявилася найсильнішою на турнірі.

Зазвичай, після подібних турнірів кількість охочих займатися спортом зростає швидкими темпами. Учасники змагань роз'їхалися із незабутніми враженнями для того, щоби, кому вік дозволить, повернутися на подібний турнір через рік.

Прес-служба ФВУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: