Представники Тернопілля – переможці Crossfit України серед підлітків

30 вересня 12:01
Переглядів: 437
Crossfit

26 вересня 2015 року, вперше в Україні, відбулися змагання з кроссфіту серед дівчат та юнаків до 16 років (Teenagers CrossFit) на базі найбільшого в Україні спортивного клубу з кроссфіту «CrossFit Banda» м.Київ.

В змаганнях взяли участь Борщівські підлітки: Ванджура Вікторія – здобула І місце (студентка Чортківського медичного коледжу), Діана Крисак – ІІ місце (студентка Чортківського медичного коледжу), Сергій Українець – ІІ місце (учень 9 класу Борщівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.), Денис Лісовий – ІІІ місце (студент Чортківського медичного коледжу).

Команду готував Юрій Васильович Гуцул, майстер спорту України, викладач Чортківського медичного коледжу.

Довідково:

Загалом, кроссфіт — це екстремальна система загальної фізичної підготовки, заснована на чергуванні базових вправ із різних видів спорту.

І це по-серйозному — тут і гирьовий спорт, і важка атлетика, спортивна гімнастика, веслування, легка атлетика і при цьому усі вправи, виконуються із високою інтенсивністю.

Простіше кажучи, це набір вправ в яких працюють усі м’язи, і їх виконують послідовно по кілька кіл.

Наприклад, потрібно виконати 10 підтягувань, 15 присідань, 20 встрибування на височину, це буде одне коло, після якого вам потрібно буде виконати ще 4 — 5 кіл за відведений час.

По суті, Кроссфіт це звичайне кардіотренування, але набагато складніше і інтенсивніше, якщо в при звичайному кардіо, ви можете відпочити між підходами, то тут час підтискає, а потрібно виконати ще як мінімум 2 або 3 кола.

Мета кроссфіта — фізичний розвиток працездатності серцево-судинної і дихальної систем;
витривалості, сили, гнучкості, координації та точності.

Кросстренінг застосовується у підготовці різних силових структур — від пожежних частин до підрозділів спецназу, — а також в організації тренувального процесу професійних спортивних організацій по всьому світу.

До речі, вже кілька років проводяться міжнародні Ігри по КроссФіту, переможці отримують призові суми великих розмірів. Учасники ігор змагаються у вправах, про програму яких впізнають за кілька годин до їх проведення.

На іграх виявляється «Найбільш Підготовлений Атлет у Світі», так що учасники «повинні бути готові до всього».

Та не тільки це, кроссфіт легко масштабується під можливості кожного.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: