Представниця Львівщини отримала премію ім. Євгенія Сазонова фонду "Дитячі шахи"

24 грудня 19:40
Переглядів: 294
шахи

Уже другий рік поспіль в Україні проводиться вручення загальнонаціональної щорічної премії ім. Євгенія Сазонова Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячі шахи». Ця премія започаткована з метою підтримки в Україні талановитих та обдарованих дітей віком від 10 до 15 років, які досягли успіхів у навчанні та грі в шахи. Її розмір становить 5 тисяч гривень.

Нещодавно за підтримки Міністерства молоді та спорту України в Київському шаховому клубі "Гамбіт" відбулася церемонія нагородження переможця та номінантів цього конкурсу. Організатором премії виступив Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячі шахи» на чолі із міжнародним майстром з шахів Оленою Бойцун.

Учасниками цьогорічного конкурсу були 52 учасники зі всіх областей України, в т.ч. двоє представниць Львівщини Анастасія-Соломія Грицина (м. Львів) та Віра Сидоряк (м. Львів).

Під час цієї церемонії Анастасію-Соломію Грицину було дистанційно відзначено як призера конкурсу.

Окрім неї подарунки від організаторів отримали: Вікторія Швець (м. Хмельницький), Анастасія Кельбас (м. Глухів, Сумська область), Дмитро Комаренко та Анна Слинько (м. Київ), а завдяки відео-зв’язку Андрій Ченцов (м. Макіївка), Олег Лисицький (м. Дніпропетровськ).

Василь Шатрук, управління молоді та спору ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: