Прем'єр-Ліга 7 тур: Статистика

22 травня 11:23
Переглядів: 151
Миколаїв рух

Прем`єр-Ліга Львівської області. 

Протокольні дані 7 туру

20 травня - неділя

Енергетик”Добротвір – ФК “Миколаїв” 2:4

Стадіон “Енергетик” Добротвір. 400 глядачів

Голи: Легедза Олег (53-пен.), Божик Олег (83) - Балух Ігор (10,47), Шафранський Сергій (12), Федина Іван (29)

Арбітр: Андрій Холявко

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо,Андрій Онишків 

Спостерігач ФФЛ: Михайло Сидор

 “Енергетик - Дещиця Олег, Степчук Ігор (Зуб Олег,66), Стегніцький Павло, Легедза Олег, Малиновський Василь, Ліпіцький Роман (Мацюра Василь,46), Суслов Микола (Івах Андрій,55), Ніколаєв Володимир (Демчук Михайло,90), Синицький Тарас (Дрига Максим,46), Кадай Ярослав (Равлик Віталій,58)

 “Миколаїв” - Бурмас Мар`ян, Баглай Андрій (Микуш Тарас,68), Танечник Роман (Ільків Ігор,50), Шуга Іван, Дзюрах Роман (Клим Богдан,46), Шафранський Сергій, Федина Іван, Бойко Назар (Харкевич Юрій,57), Дячук-Ставицький Михайло (Лещинський Роман,61), Синишин Ігор (Гірний Святослав,46), Балух Ігор (Ільчишин Віталій,54)

Попередження: Федина Іван (87), Демчук Михайло (90+1)

 

ЮністьГійче – “Юність” Верхня Білка 0:1

Стадіон “Шкільний” Гійче. 700 глядачів

Гол: Шептицький Олег (11)

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Юрій Ковальчук

Спостерігач ФФЛАндрій Шандор

ЮністьГійче — Яцків Юрій, Дроботій Павло, Савицький Назар, Колодій Роман, Поріцький Ігор (Василів Василь,55), Лашин Олег (Сідельник Дмитро,81), Великий Володимир, Максимик Олег, Кравчук Любомир (Шеремета Андрій,70), Бугайчук Євген (Войтович Павло,59), Яворський Зіновій

“Юність” В.Білка — Жук Андрій, Романюк Віталій, Бойко Роман (Молоков Іван,84), Каваців Ярема, Добрянський Мар`ян, Федорів Володимир, Костик Богдан (Карачевський Назар,90+12), Гарапцьо Андрій (Адам Богдан,62), Жолква Орест (Нетлюх Захар,55), Сідельник Петро, Шептицький Олег

Попередження: Добрянський Марян (45+1), Сідельник Петро (64), Костик Богдан (71)

 

СФК “Кордія” Муроване – СКК “Демня” 1:5

Стадіон “Шкільний” Муроване. 500 глядачів

Голи: Писько Ярослав (42-автогол) -Кухарський Андрій (6), Борик Андрій (12,47), Дикий Іван (33), Майовецький Руслан (90) 

Арбітр: Ростислав Пузанський

Асистенти арбітра: Андрій Смольський,Олександра Вдовіна 

Спостерігач ФФЛ: Юрій Карп’як

Кордія - Сахаревич Іван, Гатин-Лозинський Святослав (Хижий Сергій,21), Феджора Андрій, Поплавський Василь, Коляса Андрій (Пришляк Віталій,83), Малецький Владислав (Малецький Микола,46), Дацко Іван, Бабій Мар`ян, Цицик Роман (Матвіїв Григорій,69), Левків Ярослав (Приходько Ігор,74), Слобода Мар`ян

“Демня” - Лазарський Назарій, Радюк Тарас, Дикий Іван, Гусак Мирослав, Самолюк Ростислав, Борик Андрій (Демків Тарас,67), Майовецький Руслан, Войтович Юрій (Шандра Олег,46), Писько Ярослав (Абрамчук Тарас,75), Вербний Володимир (Пульків Остап,83), Кухарський Андрій (Козел Юрій,80)

Попередження: Гусак Мирослав (5), Феджора Андрій (59)

 

Локомотив” Рава-Руська – ФК “Самбір”  0:4

Стадіон “Локомотив” Р.Руська. 300 глядачів

Голи: Малецький Назар (33), Леськів Ігор (41), Шакалець Андрій (74), Знетиняк Михайло (83)

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Ярослав Леськів,Юрій Суряк 

Спостерігач ФФЛ: Едуард Валенко

Локомотив- Іванків Назар, Лаба Володимир, Кукуруза Андрій (Марчук Олег,46), Томашевський Роман (Лук'янов Максим,46),Занько Максим (Вивроцький Павло,86), Гришак Ростислав, Кулай Юрій (Краївський Ігор,46), Сень Юрій, Серняк Артур (Данчук Денис,46), Лесько Маркіян (Галянт Олег,78), Галич Володимир (Кураш Олег,78)

“Самбір” - Мойсин Андрій (Явірський Ігор,88), Теплий Ігор (Ковалик Іван,86), Знетиняк Михайло, Смола Іван, Міхеєв Дмитро, Леськів Ігор, Теплий Віталій (Бутим Іван,58), Терлецький Андрій (Габуда Михайло,84), Карапінка Іван (Курило Назар,80), Габян Андрій (Шакалець Андрій,64), Малецький Назар

Попередження: Томашевський Роман (9), Теплий Віталій (71), Теплий Ігор (75)

 

 

 “ДумнаРеменів– “Гірник” Новояворівськ 1:0

Стадіон “Думна” Ременів. 600 глядачів.

Голи: Гірський Тарас (60)

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Софія Причина, Юрій Олійник 

Спостерігач ФФЛ: Степан Понайда

“Думна” - Кравець Назарій, Подоляк Арсен, Назаренко Володимир, Свінціцький Роман, Гірський Тарас, Яйко Олег, Личак Роман (Поліванов Віктор,75), Сенишин Назар, Василина Роман (Марциняк Ігор,69), Козак Володимир (Піхоцький Максим,79), Цицик Володимир

“Гірник” Новояворівськ — Чалий Назар, Мубінов Володимир, Горуна Андрій, Шуліга Орест, Тітунін Анатолій, Николишин Тарас, Карковський Богдан, Фостаковський Богдан, Коцовський Олег, Пштир Роман (Гридовий Володимир,68), Стень Олег

Попередження: Горуна Андрій (25), Сенишин Назар (57), Стень Олег (90+2), Поліванов Віктор (90+4)

За матеріалами: ffl.org.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: