Президент ФК "Львів": "У Русина - велике майбутнє"

31 липня 14:24
Переглядів: 174
русин

gрезидент ФК Львів Роман Михайлів прокоментував майбутнє гравця Динамо Назарія Русина.

- У Русина - велике майбутнє. Це було помітно ще в дитинстві. Він дуже скромний хлопець. Небагатослівний, але якщо говорив, то вся команда дуже сміялася. Він вміє влучно підбирати слова і говорить те, що думає. Футбольні вундеркінди всі такі.

Коли Русин виступав за нашу команду U-16, то він вже обігрував по 5-6 футболістів. Для нього це не було проблемою.

Андрій Шевченко - мій ровесник. Коли я побачив, як на стадіоні Україна у Львові наша збірна грала проти Нідерландів, за які виступали Клюйверт і Зеєдорф. Шевченко обіграв трьох футболістів суперника і забив м'яч. Україна тоді програла, але було видно, що Андрій стане великим футболістом. Русин теж такий вундеркінд, якого видно з дитинства. Дай Бог, щоб він досяг такого ж успіху, як Шевченко.

І дай Бог, щоб мрія Русина стала реальністю, і він грав за Реал. Якщо тренери будуть йому більше довіряти, то він буде забивати багато прекрасних голів. Згадайте, який м'яч він забив Наполі за команду Динамо U-19. Він вийшов один на один і перекинув воротаря. Забив так, ніби він уже 20 років у футболі. Головне, щоб Назарію щастило. А ми будемо йому допомагати. Адже футбольне життя не завжди безхмарне, - сказав Михайлів.

Нагадаємо, що Русин провів в академії ФК Львів з 2011-го по 2015-й рік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: