Президент МФК "Прикарпаття" прокоментував ситуацію з договірними матчами

22 травня 21:29
Переглядів: 150
Ольшанецький

Серед клубів, яких МВС підозрою в нечесній грі і Івано-Франківська команда МФК “Прикарпаття”.

Ми поспілкувалися з президентом клубу Василем Ольшанецьким, щоб дізнатися чи дійсно Команда рідного краю брала участь в іграх з фіксованим результатом та чи надходили їм такі пропозиції.

“Я здивований, що емблема МФК “Прикарпаття” є у відео, де говориться про договірні матчі. Я вже говорив і ще раз говорю, що ніхто з правоохоронців до нашого клубу не звертався. Чому наша емблема з’явилася в оприлюдненому відео я не знаю і не розумію цього, адже ні до мене, ні до тренерів чи гравців правоохоронці не зверталися.

Більше того, нам ніколи не надходила пропозиція зіграти нечесний матч. Єдиний випадок, ще коли клуб тільки створювався, то мені зателефонував якийсь чоловік, представився представником спортивної кантори і хотів “налагодити співпрацю”. Але я ще тоді сказав, що ми в таких речах не беремо участі і більше подібних пропозицій не було.

Завтра ми зберемо всіх тренерів, гравців та працівників клубу і обговоримо цю ситуацію, але я впевнений, що ніхто з нашого клубу в цьому участі не брав, інакше мені б про це було відомо.

Якщо буде звернення від правоохоронних органів, то я і всі в клубі будемо сприяти розслідуванню. Якщо б так сталося, що хтось з МФК “Прикарпаття” був в цьому замішаний, то в то й же день цієї людини не буде в клубі.

Хочу ще раз наголосити – ми граємо чесно, ми можемо програти як це сталося в Чернівцях. Ми програли, бо погано грали.

Всім відомо, які клуби цим займаються, зокрема і в Другій лізі, але до нас з такими пропозиціями навіть не звертаються, бо знають, що ми в такі ігри не граємо і з нами навіть такої розмови не може бути”, – сказав президент МФК “Прикарпаття”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: