Президент МФК "Прикарпаття" розповів про майбутні перспективи в Прем’єр-лізі

14 червня 10:12
Переглядів: 192
Ольшанецький

Днями МФК “Прикарпаття” отримало атестат, яктй надає право на участь у Всеукраїнських змаганнях під егідою ПФЛ у сезоні 2018/19. Як відомо, івано-франківський клуб підвищився в класі і з нового сезону виступатиме в Першій лігі.

Очільник МФК «Прикарпаття» Василь Ольшанецький в другій частині ексклюзивного інтерв’ю розповів про підготовку стадіону «Рух» до Першої ліги України, створення молодіжної команди, а також про далекоглядні перспективи виходу в Прем’єр-лігу:

  

Нагадаємо, директивні органи ФФУ ухвалили рішення про видачу атестатів, які надають право на участь у Всеукраїнських змаганнях під егідою ПФЛ у сезоні 2018/19

На адресу ПФЛ України надійшов лист з інформацією щодо видачі атестатів для участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу сезону 2018/19 під егідою ОФК «ПФЛ України». Серед клубів, які отримали атестати, й МФК «Прикарпаття» (Перша ліга) та ФК «Калуш» (Друга ліга).

Додамо, що остаточний список учасників у Першій та Другій лігах буде затверджено на Конференції ПФЛ, проведення якої заплановано на 27 червня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: