Президент "Скали": "Я не бачу сенсу брати участь в змаганнях під егідою ПФЛ"

20 червня 07:11
Переглядів: 872
Микола Кміть

Президент Скали зі Стрия Микола Кміть заявив про те, що більше не бачить сенсу фінансувати команду.

- 18-го червня я мав тривалу розмову з президентом ПФЛ України Сергієм Макаровим на предмет корупції в українському футболі, в результаті чого мені стало зрозуміло, що найближчим часом зрушення в цьому плані під великим питанням. Всі учасники корупційних схем, договірних матчів, арбітражу і т.д. і в подальшому залишаються в футболі. Наші неодноразові заяви на цю тему - проігноровані і залишилися без відповіді. В такому розвитку подій я не бачу сенсу в подальшому фінансувати професійний футбол і брати участь в змаганнях під егідою ПФЛ України.

Окреме "дякую" хочу висловити і керівництву УПЛ, яке щорічно отримує внески за участь і суддівство від клубів в розмірі 370 000 гривен, хоча і отримує значні кошти від УЄФА на розвиток дитячо-юнацького футболу в Україні, і яке не включило нашу юніорську команду до числа представників чемпіонату України серед команд U-19 на найближчий сезон, проігнорувавши тим самим спортивний принцип, адже Скала закінчила сезон на 11-му місці серед 14 команд.

У зв'язку з цим ФК Скала зосередиться виключно на розвитку нашої клубної Академії футболу і буде займатися підготовкою і вихованням юних талантів і брати участь в змаганнях під егідою Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. Цього року, до речі, відразу три з чотирьох наших представників потрапили в фінальні турніри в своїх вікових групах, - йдеться в заяві президента клубу.

Про вихід зі складу ПФЛ керівництво Скали почало говорити ще на початку травня поточного року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: