Президент "Урагану": "Ми не хочемо бути клубом середняком"

23 травня 14:05
Переглядів: 143
Бубен

У вівторок, 22 травня, в офісі Народного футбольного клубу «Ураган» відбудеться підсумкова прес-конференція.

З представниками ЗМІ спілкувалися Президент клубу Олександр Бубен та головний тренер Максим Павленко. Вони поділяться враженнями від сезону 2017/2018, розкажуть про історичний кубковий фінал, «непрохідний» чверть фінал плей-офф, і кадрову ротацію в головній команді.

“Я приємно здивований, що так багато представників ЗМІ на прес-конференції. Це вкотре доводить, що увага до нашого клубу досить висока. Ми закінчили сезон, результати невиконані. Тобто, не виграли чемпіонат і Кубок. Тому оцінка цього сезону незадовільна. Чотири сезони ми практично лишаємося без нагород. Відповідно, керівництво в пошуках моделі, яка давала б надію вболівальникам. Ми збалансуємося по тренерському складу, і якійсь позитиві елементи ми могли би бачити в кінці сезону”, – каже Олександр Бубен, президент НФК Ураган.

“Весь професійний спорт має на меті виграш нагород. Ми не виграли. Ми не хочемо бути клубом середняком. Ми хочемо результати. Тому ми поміняли тренерський склад, тепер ми в пошуку оптимального складу. Тут ми ще не збалансовані до кінця”, -додає він.

Максим Павленко, головний тренер НФК Ураган зазначив, що команда до нового року і після – це були два різні колективи, – тому оцінка сезону незадовільна.

“В цьому сезоні нинішній склад, мабуть, показав свій максимум. Довгий час нас не вдавалося стабілізувати склад. Але з приходом Іваняка і Лисенко ми згуртувалися над результатом, збалансувати дві четвірки”, – наголошує головний тренер.

“Ми зараз в пошуках воротаря, рівня як Іваняк. Нам потрібно атакуючі нападаючі, атакуючі захисники. Про це ми зараз спілкуємось з тренерським штабом. Будем підтягувати хлопців з Урагану-2, але вони ще не буде готові. Ми хочемо людей, які би хотіли грати в футзал. Вони повинні битися за результат. Цього ми не побачили в пройдешньому сезоні”, – каже Олександр Бубен.

“По відчуттям, я брав би 2-3 сезони, найближчий буде перехідний, але в нас буде боєздатний колектив, з яким ми будемо боротися за медалі і Кубок України”, – каже очільник клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: