Провели любительські велосипедні змагання з крос-кантрі "Чортківський перевал"

18 червня 18:06
Переглядів: 195
орієнтування на велосипедах

У Чорткові відбулись любительські велосипедні змагання з крос-кантрі "Чортківський перевал", які проходили в рамках Всеукраїнської фізкультурно-оздоровчої акції "Велодень". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Мета проведення заходу — популяризація велосипедного руху та здорового способу життя, вивчення попиту та зацікавленості цим видом спорту, підготовка учасників до змагань всеукраїнського рівня. Участь у ньому мали змогу взяти усі, хто має більше 18 років. Проводились перегони по кільцевій крос-кантрі трасі у трьох категоріях: "жінки" — 2 кола, "Любителі" — 2 кола, "Еліта" — 3 кола.

В категорії «Любителі» виступали учасники, які вперше беруть участь у змаганнях. В категорії "Еліта" змагались ті, хто вже брав участь у будь-яких велосипедних перегонах хоча б раз. Спортсмени стартували та фінішували в Замку Гольських міста Чорткова.

Згідно з правилами проведення крос-кантрі, учасник, перебуваючи на дистанції, був зобов’язаний не перешкоджати обгону більш сильним суперником. У разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, спортсмен не повинен був створювати перешкоди іншим учасникам заїзду та по можливості рухатися по краю траси. При виїзді учасника за межі траси, він був повинен повернутися на місце перетину розмітки і продовжити рух у межах розміченою траси.

Після закінчення всіх заїздів, а спортсмени долали дистанцію протяжністю 11,6 км, визначились переможці: у категорії "Аматори" найшвидше подолав дистанцію та виборов перше місце Олексій Тимуляк, другу сходинку п’єдесталу пошани посів Василь Колодюк, третє місце завоював Іван Груб’як; серед жінок перше місце здобула Наталя Олійник, друге місце посіла Іванна Синовіцька, а третє — Людмила Петраш; у категорії "Еліта" переможцем став Петро Страшецький, друге місце завоював Віталій Волинець, третє місце виборов Роман Бойчук.

Цікаво те, що із сімдесяти двох учасників змагань у велоперегонах на гірських велосипедах — маунтенбайку (вид крос-кантрі) вперше спробували свої сили аж п’ятдесят п’ять учасників, а це означає, що вони обрали не тільки улюблений вид спорту, але й здоровий спосіб життя на усе життя.

Організували змагання Чортківський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та велоспільнота міста Чортків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: