Прикарпатець здобув три нагороди на змаганнях в Туреччині та встановив рекорд

10 травня 14:00
Переглядів: 138
Гонський

Минулих вихідниих, 6 і 7 травня, у турецькому місті Бурса відбулась матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків і дівчат збірних Туреччини, Білорусі та України.

"Срібло" в загальнокомандному заліку та індивідуальне в бігу на 400 м, а також "золото" в складі чоловічої естафетної команди здобув 17-річний атлет з Кропивника Тарас Шинкар.

У Туреччині Шинкар пробіг 400-метрову дистанцію за 49,73 сек., перевершивши на 0,5 сек. свій особистий рекорд. Він фінішував відразу за колегою по збірній України Ярославом Демченком з Сумщини, який переміг у цьому забігу. Разом з ним та Василем Макухом і Олександром Савенком наш земляк виборов "золото" в чоловічій естафеті. Турецьких бігунів, що фінішували другими, українські юнаки випередили більш як на секунду, а білорусів - майже на 7 секунд.

Щоправда, за результатами усіх видів програми міжнародної юнацької матчевої зустрічі з легкої атлетики збірна Туреччини посіла перше загальнокомандне місце з результатом 130 очок. Українські атлети з 111 очками стали срібними призерами зустрічі, а білорусам, які набрали 65 очок, дісталося третє місце.

Змагання дівочих збірних команд трьох країн завершились на матчевій зустрічі з аналогічним результатом: 1 місце - Туреччина, 2 місце - Україна, 3 місце - Білорусь.

Зазначимо, що Тарас Шинкар - вихованець калуських тренерів Миколи Шевчука і Марти Ханенків, а зараз займається під керівництвом Миколи Михайловича в Івано-Франківській СДЮШОР ФСТ "Україна".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: