Пристай приїде в Бурштин

22 березня 02:56
Переглядів: 399
Default Image

Колишній тренер "Енергетика" Микола Пристай вчетверте очолив "Прикарпаття". Саме він з Петром Кушликом готував івано-франківську команду в Закарпатті і за рішенням керівництва йому доручили стати головним тренером. Поки вирішуються фінансові питання футболісти продовжують виступи і вже зіграли перший матч. Суперником "Прикарпаття" став "Дністер" з Овідіополя, який всього на одне очко відставав від бурштинської команди. Овідіопольці зараз переживають не кращі часи в фінансовому плані, з команди поїхало багато гравців, але потужне досвідчене тріо Косирін-Опря-Полтавець ведуть команду вперед. Ще одною проблемою "Дністра" став стадіон. Тепер домашні матчі вони змушені проводити не вдома, а в Одесі.

В першому весняному матчі на Прикарпатті зафіксована нічия 2-2. Спочатку Опря і Косирін ввели в стан шоку глядачів на стадіоні "Рух", а потім "Прикарпаття" перехопило перевагу і зрівняло рахунок. Важливу роль в цьому камбеку відіграв Стоцький, який вийшов на заміну, а також кращий в матчі Олександр Згура. На останніх хвилинах прикарпатці могли навіть вирвати перемогу.

Вже в пятницю нас чекає "прикарпатське" дербі.

На прес-конференції президент "Прикарпаття" Анатолій Ревуцький попросив вболівальників ще трішки почекати поки остаточно вирішаться справи з спонсором і пообіцяв появу до матчу в Бурштині нових гравців. Один з новобранців - Ігор Гребинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: