"Приват" - "Енергія". Анонс

01 листопада 21:21
Переглядів: 364
Павленко

З цікавого: на "Енергію" чекає зустріч з Путіним. Ні, на аудієнцію до московського злочинця наша команда не збирається. То новачок криворізького "Привата" зветься Сергій Путін. А львівські футзалісти саме збираються грати в Кривому Розі. І не абиде, а в залі, що на вулиці ХХІІ партз'їзду!

Після перерви в сезоні дуже добре відновлювати змагання грою проти слабшої команди. Як то кажеться, "розгойдування" перед важливими поєдинками. Але назвати безнадійною команду з Кривбасу не можна. Навіть попри відсутність набраних очок.  Це дуже цікава команда, яка в п'яти іграх забила одинадцять разів. Причому сім м'ячів на рахунку кращого бомбардира Екстра-ліги Романа Бакума.

"Приват" трішки відомий львівському глядачу за серпневим "Кубком Львівщини". Зокрема, матч проти "Енергії" тоді завершився поразкою 0:5. Казали на трибунах, що новачок до еліти футзалу зовсім неготовий. Однак я б не був настільки упевненим. Приклад із забитими в сезоні голами можна привести як доказ того, що не все так погано. Щодо сили "Привату" (якщо кількість забитих голів на рівні того ж "Урагану" Вам не підходять), то на її доказ маємо бодай результат першого туру. Тоді "ЛТК" врятувало свою перемогу на останній хвилині. В "Енергії" підопічні Ковальчика також мінімально виграли. Але то вже я занадто намагаюсь хвалити нашого суперника. "Приват" таки аутсайдер. Але ці нуль очок скоро зміняться на кращий показник, я впевнений. Врешті, інші дебютанти ліги також не дуже міцно стоять на ногах. Головне, щоб завтра все було добре для "Енергії", яка зараз лише стає сильнішою і росте щогри. Надіюсь, техніка та швидкість ігрової думки львів'ян здобудуть закономірну перемогу. Ризикну поставити на те, що знову заб'є хтось із Грицин (якщо не обоє). Брати зараз дуже сильно додали, в них бувально виросли крила, коли їм довелось стати лідерами команди Екстра-ліги. Та й що там: в нас зараз уся команда добре себе проявляє! Тому чекаємо на три очки, які привезе автобус "Енергії" з Кривого Рогу перед надважливою грою проти "Локомотива".

Футзал. Екстра-ліга. 6 тур

2 листопада. 14:00.

Кривий Ріг.

"ПРИВАТ" (Кривий Ріг) - "ЕНЕРГІЯ"  (Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: