Приватні інвестори готові спасати Євробаскет в України

20 березня 22:57
Переглядів: 689
Євробаскет-2015

Представники головного забудовника “Євробаскету-2015” — компанії UBI — висловили обурення заявою глави оргкомітету Євробаскету в Україні Маркіяна Лубківського про “неможливість проведення повноцінної підготовки до баскетбольного чемпіонату Європи в нашій країні”, передає УНН з посиланням на офіційний сайт БК “Одеса”.

Позицію в цьому питанні озвучив директор компанії UBI Олег Бичков.

“Ми обурені і вкрай здивовані учорашньою заявою пана Лубківського. Маркіян Романович публічно повідомив, що Україна не може дозволити собі підтримку приватних інвесторів, при цьому позицією самих інвесторів навіть не поцікавившись. Зараз, коли пророблено стільки роботи, говорити про перенесення єврофоруму, щонайменше, безвідповідально — хтось же повинен за цей перенос платити. Ми вже не раз відзначали, що готові інвестувати в усі чотири арени приватні кошти компанії, і все, що ми просили від держави, це дати нам безвідсотковий кредит на сім років. Замість цього попередня влада нам в такому кредитуванні відмовила, зате виділила з бюджету 8 мільярдів гривень незрозуміло на що, само собою, розраховуючи їх, просто кажучи, „правильно розподілити“. Але ж насправді все, що потрібно для проведення чемпіонату, це чотири арени і мінімальна організаційна підтримка держави. Що ж ми бачимо зараз? А зараз, коли внаслідок зміни влади в країні деякі люди зрозуміли, що поділити бюджетні гроші вони вже не зможуть, вони за допомогою пана Лубківського заявили про намір цей чемпіонат перенести. Майже 150 мільйонів гривень приватних інвестицій ми вже витратили, і в даний момент будівництво арен у Києві, Львові, Одесі та Дніпропетровську триває. Я вже не кажу про репутацію UBI, як генерального спонсора FIBA, перед якою ми виконуємо свої зобов’язання, вже перерахувавши на її рахунок 4 мільйони євро за спонсорською угодою”, — йдеться в заяві директора компанії UBI Олега Бичкова, котрий є також президентом баскетбольного клубу “Одеса”.

Директор “Євробаскету-2015” Маркіян Лубківський сьогодні заявив, що керівництво українського уряду має провести термінову зустріч з інвесторами будівництва арен для збереження перспектив проведення чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: