Призер Олімпіади лучник Дмитро Грачов знайомив зі своїм спортом львівських школярів

11 травня 18:45
Переглядів: 171
Грачов

Черлідери із клубу «Lviv angels» провели для юних учасників Дитячого форуму, який розпочався у Палаці мистецтв, ранкову руханку. А ще школярі побачилися із призером Олімпіади в Афінах лучником Дмитром Грачовим. І з перших вуст дізнавалися цікаві деталі про спортивну кар’єру львівського «робін гуда».

Дмитро Грачов багато разів ставав найвлучнішим в Україні. Здобував титул чемпіона Старого континенту. І завоював командну «бронзу» на Олімпійських іграх. А свого життя без спорту не уявляв уже в ранньому дитинстві. Розповідає: «Стрільба з лука – інтелектуальний вид спорту. Займаючись ним кілька років, я зрозумів, що мені стало легше запам’ятовувати інформацію, збирати думки. Бо мій спорт вимагає постійної концентрації».

Найбільше дітлахів, які познайомилися із львівським лучником цікавило, що відчуває спортсмен, коли завойовує нагороду. Дмитро зізнається: «Якщо перемога дається на куражі, то відчуваєш велику радість. А буває дуже, дуже, дуже важко. І коли вже закінчуються змагання, і ти навіть перемагаєш, але вже себе відчуваєш, як вичавлений лимон. Тоді вже на емоції просто не вистачає сил».

Зараз Дмитро Грачов завершив спортивну кар’єру і буде вчити стрільби з лука малечу. Тож запрошує майбутніх чемпіонів на тренування на стадіон «Динамо», що на вул. Янева.

А на Дитячому форумі проведуть ще дві олімпійські руханки. Школярі активно проводитимуть час у компанії санкарів і каратистів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: