П'ять спарингів "Урагану" на другому зборі у Польщі

18 липня 18:40
Переглядів: 271
Default Image

Стали відомі усі спаринг-партнери "Урагану" на другому навчально-тренувальному зборі у Польщі. Вже втретє поспіль місцем дислокації івано-франківської команди у сусідній країні стане місто Бєльсько Бяла, куди чемпіони України у повному складі вирушать в останній день липня.

У Польщі в "Урагану" запланована переважно тактично-ігрова підготовка, а першою перевіркою сил стануть п'ять контрольних матчів з командами місцевої Екстракласи, після чого підопічні Сергія Гупаленка візьмуть участь у міжнародному турнірі "Beskidy Futsal Cup 2011", котрий відбудеться з 11 по 14 серпня.

Івано-франківці двічі зіграють проти "Марвіта" з Торуні, який нещодавно очолив український наставник Роман Смірнов (4 та 8 серпня). Ще тричі чемпіона України екзаменуватимуть три кращі команди Польщі за підсумками минулого сезону - бронзовий призер "Рекорд" з Бєльсько Бяли (5 серпня), віце-чемпіон краківська "Вісла Кракбет" (6 серпня) і польський чемпіон "Академія" з Пнєв (9 серпня).

Цілком ймовірно, що з кимось із цих спаринг-партнерів "Ураган" зустрінеться вже згодом на "Кубку Бескидів". З польських команд на турнірі гратимуть "Рекорд" (Бєльсько Бяла), "Клірекс" (Хожув) і "Марвіт" (Торунь). Планується також участь білоруського МАПІДа, словацького "Макротіма" та львівської "Енергії-Тайму". Наразі організатори в пошуках восьмого учасника змагань. Остаточний склад усіх команд та розклад матчів турніру "Beskidy Futsal Cup 2011" стане відомий незабаром.

КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ "УРАГАНУ" НА ЗБОРАХ У ПОЛЬЩІ:
04.08 (чт) УРАГАН - МАРВІТ (Торунь)
05.08 (пт) УРАГАН - РЕКОРД (Бєльсько Бяла)
06.08 (сб) УРАГАН - ВІСЛА КРАКБЕТ (Краків)
08.08 (пн) УРАГАН - МАРВІТ (Торунь)
09.08 (вт) УРАГАН - АКАДЕМІЯ (Пнєви)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: