П’яті "Зарядки ІФ": теніс, футзал, джиу-джитсу, йога!

09 липня 11:21
Переглядів: 1023
Зарядки ІФ

У суботу, 11 липня, на п’яти майданчиках міста відбудуться вже традиційні ранкові «Зарядки ІФ». З вами працюватимуть найкращі інструктори, спортсмени та тренери Івано-Франківська!

На міському озері, як завжди, запалюватиме спортклуб «Альянс», а саме – сертифікований інструктор силових програм і фітнес-йоги Наталія Слободян. У своїй зарядці вона поєднає елементи різних напрямків, щоб провести гімнастику якомога ефективніше. Заняття на озері пройде, як завжди, інтенсивно, а щоб спека не заважала, збираємось цього разу біля пляжу – там, де станція прокату човнів.

«Паркову алею» (вул. Сєченова) розминатиме спортивний клуб «AliaS». Сертифікований тренер з тенісу Марія Гоголь, відома івано-франківська тенісистка Вікторія Гоголь, а також дипломований тренер Ірина Кінащук проведуть запальну гімнастику, без якої мешканці мікрорайону вже не уявляють суботнього ранку. Треба сказати, що Марія та Вікторія Гоголь нещодавно повернулись з Німеччини, де успішно брали участь у тенісних турнірах, тож з неабияким ентузіазмом та цікавими вправами в арсеналі заряджатимуть «Паркову алею».

Зарядки ІФ

На майданчику школи №10 працюватиме майстер джиу-джитсу, керівник спортивного відділу спортклубу «Тигр» Володимир Гузік. У своїй ранковій зарядці тренер буде використовувати елементи цього оригінального та витонченого бойового мистецтва, тож учасники не лише зможуть розім’ятись, а й дізнатись більше про цей вид спорту.

У парку на вул. Молодіжна ранкову гімнастику знову проведуть гравці футзального клубу «Ураган» Юліан та Роман Горбаті. Хлопці наразі входять до числа найкращих молодих гравців України, тож знають, як провести ефективне тренування. Хлопці дуже старанно готуються до гімнастики, щоб показати учасникам якомога більше цікавих вправ. Тож зарядка обіцяє бути насиченою та активною і стане хорошим початком нового дня.

"На Пасічній – на майданчику школи №18 - працюватиме тренер "Yoga IF School" Наталія Салітра. У минулому вона – спортсмен з легкої та важкої атлетики, а з 2008 року практикує йогу. На даний момент Наталія – кваліфікований спеціаліст-педагог у напрямках "гімнастика йогів для дітей", "йога для підлітків", "YOGA baseline". Ранок із справжнім йога-майстром зарядить вас енергією та чудовим настроєм на всі вихідні."

Зарядки ІФ

Не проґавте можливості позайматися із професіоналами, дізнатись нове про спорт та ваші власні можливості, а також запитати поради у найкращих спортсменів та тренерів міста! Чекаємо вас цієї суботи!

Нагадуємо, що «Зарядки ІФ» стартували 16 травня і проводитимуться двічі на місяць до кінця літа. Проводять зарядку інструктори найкращих спортклубів Івано-Франківська, а також відомі спортсмени.

Організовує зарядки спортивний портал Sport.if.ua за підтримки будівельної компанії «Благо» та Комітету фізкультури та спорту виконкому міськради. 

Фото – Олени Українець та Тетяни Веретко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: