"Реакція на банер фанатів? Абсолютно адекватна", - гендиректор "Карпат"

06 жовтня 08:36
Переглядів: 2105
Default Image

"Йдіть в сраку зі своєю партією районів!!!" - такий написаний від руки банер підняли фанати львівського футбольного клубу “Карпати” у другому таймі недільного матчу з харківськими “Металістом” на стадіоні “Україна”. Уболівальники виступили проти того, що двоє керівників клубу балотуватимуться до місцевих органів влади у списках Партії регіонів.

Генеральний директор "Карпат" 33-річний Ігор Дедишин включений до списку "регіоналів" під другим номером до обласної ради. Він прокоментував Gazeta.ua вчинок фанів.

- Якою була ваша реакція на появу банеру під час матчу "Карпати" - "Металіст"?

- Абсолютно адекватна. Це право вболівальників, і ми не можемо їм цього заборонити і ніколи не заборонятимемо висловлювати свою позицію, причому незалежно від змісту їхніх звернень, чи то про події в державі, чи у команді, у клубі загалом тощо. Уболівальники не раз готували банери, висловлюючи невдоволення роботою клубу чи грою команди, поведінкою окремих гравців. У цьому не має нічого неприроднього, це відбувається в усьому демократичному світі, і ми завжди адекватно ставимося до конструктивної критики. Більше того, якщо на інших стадіонах України подібне було б неможливо, ми всіляко сприяємо, аби думка вболівальників була безперешкодно донесена до громадськості.

- Чому керівники "Карпат" вирішили йти на вибори до місцевих органів влади саме у списках Партії регіонів?

- Рішення йти на вибори в органи місцевого самоврядування визріло вже давно. Футбольний клуб - це доволі потужна організація, яка має значний вплив у суспільстві, тож не враховувати позицію і потреби клубу з боку місцевої влади як мінімум неправильно. Тим паче зважаючи на те, що стосунки клубу з місцевою владою ніколи не були безхмарними. Більше того, місцевій владі просто начхати на те, що робиться у клубі, начхати на проблеми клубу, яких ніколи не бракувало. Тому впливати на ситуацію, на ставлення влади до футбольного клубу можна лише за умови безпосередньої участі у процесі прийняття рішень. Чому саме з Партією регіонів? Все просто -  пропозиція була лише від цієї партії. Чомусь інші політичні сили, що всіляко позиціонують себе як націонал-патріотичні, ніколи не звертали і не звертають увагу на клуб, не говорячи вже про те, щоб запросити представників "Карпат" до своїх виборчих списків у місцеві ради.

Останніми роками вони чітко і яскраво продемонстрували свою позицію щодо клубу. Що ж, значить нам з ними не по дорозі. Загалом же, тут справа навіть не в партії і не в політиці, зрештою, яка політика може бути у місцевих радах? Справа у принципі - ми йдемо у місцеві ради відстоювати інтереси клубу і його уболівальників, загалом спорт у регіоні. Адже ми щиро переконані, що розвиток спорту має стати одним з пріоритетних напрямків діяльності міської ради, а не залишатися бідним родичем з простягнутою рукою.

- Що дасть футбольному клубу “Карпати” перебування двох його керівників в органах влади?

- Ми будемо володіти інформацією, зможемо безпосередньо впливати на рішення, які будуть прийматися у стінах місцевих рад і голосно заявити про свою позицію. Сподіваюся, що зможемо в стінах місцевих рад знайти однодумців і спільно відстоювати наші позиції. Ще одна принципова річ - будучи у місцевих радах, ми ніколи не підемо на змову з ділками, що займаються дерибаном комунального майна і бюджету. Якщо ми отримаємо підтримку на виборах і отримаємо депутатські мандати, то можу запевнити всіх, в першу чергу наших уболівальників, що у жодному разі не будемо брати участь у корупційних схемах та кулуарних домовленостях, і вболівальникам клубу не доведеться за нас червоніти. Більше того, ми робитимемо усе, що в наших силах, аби нарешті покласти край цим схемам.

Також проблемою є те, що до місцевих рад приходять фактично одні й ті самі люди. Дуже хотів би сподіватися, що цьогоріч депутатський корпус поповнять люди нової формації, з іншим менталітетом і з іншими поглядами на місцеве господарство. І якщо саме представники "Карпат" будуть символізувати цю нову силу, я буду тільки радий.

- Підтвердіть, що Ви і Степан Юрчишин не маєте наміру вступати до Партії регіонів.

- Такого наміру ані в мене, ані в Степана Федоровича немає.

- На Вашу думку, чи може підтримка непопулярної на Львівщині партії керівниками “Карпат” негативно позначитися на інтересі вболівальників до команди?

- Для нас важливо, що Партія Регіонів підтримує "Карпати", а не навпаки. А нав’язувати вболівальникам жодних політичних поглядів чи "радити", за кого голосувати, ми ніколи собі не дозволимо. Це нижче нашої гідності. Жоден працівник клубу чи гравець команди жодним чином не буде залучений до виборчого процесу і тим паче агітаційної кампанії.

- Чи планується діалог між керівниками клубу та вболівальниками з приводу їхнього виступу проти Партії регіонів?

- Ми завжди відкриті для спілкування з вболівальниками на будь-які теми і з повагою ставимося до їхньої позиції та висловлювань.
gazeta.ua
Фото банера фанатів тут

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: