Регбі: "Арго" (Київ) – "Батяри" (Львів). Анонс

28 вересня 18:54
Переглядів: 261
300х300

У суботу регбійна команда «Батяри» (львів), сформована з фанатів львівських «Карпат», зіграє свій перший поєдинок в турнірі за 7–9 місця у Вищій лізі чемпіонату України з регбі.

Суперником нашої команди буде київський клуб «Арго». Гра на полі столичного стадіону «Спартак» розпочнеться о 13:00. Нагадаємо, що на попередньому етапі чемпіонату України «Батяри» у своїй групі зайняли третє місце, пропустивши вперед себе івано-франківський «Роланд» та РК «Рівне», які й здобули право в фінальній шістці поборотися за три комплекти медалей. Натомість львів’яни у заключній частині сезону разом з дніпропетровським «Дніпром» та київським «Арго» виступатимуть у турнірі, де розігруються місця з 7-го по 9-е. Регбійний клуб «Арго» – учасник усіх чемпіонатів України, починаючи з 1992 року. За цей час команда ставала 8 разів (1997–2004 рр.) чемпіоном України, 6 разів срібним призером (1993–1996/1997, 2005 рр.), 1 раз – бронзовим (2006 р). 8 разів (1996–2004 рр.) команда «Арго» вигравала чемпіонат України з регбі-7. За своїми турнірними досягненнями команда «Арго» є найбільш титулованою в Україні. Окрім того, «Арго» є переможцем міжнародних турнірів у Польщі, Болгарії, Угорщині, Франції, Німеччині.

Сьогодні у команді грає 1 майстер спорту міжнародного класу (МСМК) СРСР – призер чемпіонатів Європи з регбі у складі збірної команди Радянського Союзу, а також 7 майстрів спорту (МС) України. «Арго» за регаліями своїх гравців, на сьогодні поступається лише харківському «Олімпу» та одеському «Кредо-63». Гравці команди «Арго» успішно виступали і виступають за клуби Росії, Польщі, Франції, Німеччини, Іспанії, Угорщини, Ізраїля. При РК «Арго» існує молодіжна команда, що складається переважно із студентів Київського Національного Економічного Університету (КНЕУ), яка є групою підготовки найближчого резерву.

Так само при РК «Арго» є жіноча команда «Ангели права», раніше створена на базі Київського Університету Права (КУП) при Національній Академії Наук (НАН) України – неодноразовий призер першостей України з регбі-7, учасник і переможець міжнародних турнірів в Італії, Латвії, Росії, Польщі. Гравці РК «Арго» складають основу ветеранської команди «Арго-стар», що складається з гравців київських команд «Авіатор», «Епоха-Політехнік», «Арго» і «Егер».

Найвідоміші гравці, які виступали за «Арго» у 1992–2012 рр.: Олег Кіцин, Володимир Кана, Олексій Беків, Олександр Захаренко, Олексій Цибко, Вадим Мазальцев, Андрій Маляренко, Володимир Муха, Борис Корольов, Олег Рибчинський, Геннадій Буданов, Олександр Потапенко, Володимир Кошеля, Віталій Задвірний, Олег Перегуда, Ярослав Перегуда, Андрій Тищенко, Олег Залізний, Владислав Сторчак, Євген Зубрицький, Олександр Донцов, Дмитро Краснощок, Євген Онищенко, В’ячеслав Скрипець, Андрій Півторак, Віктор Баранов, Олексій Стольник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: