Регбісти львівського "Сокола" вдома обіграли РК "Хмельницький"

08 червня 13:12
Переглядів: 253
Сокіл

Регбісти львівського «Сокола» в рамках заключного туру групового етапу чемпіонату України сезону 2015 року вчора, 6 червня, на своєму полі приймали РК «Хмельницький». Гра на полі стадіону «Юність», що знаходиться у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького столиці Галичини, закінчилася перемогою львів’ян з рахунком 17:5.

Регбі. Чемпіонат України-2015. Попередній етап

Підгрупа «Захід». Матч 5-го туру

«Сокіл» (Львів) – РК «Хмельницький» – 17:5 (12:0)

6 червня. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Юність». 300 глядачів. Сонячно. +27°С.

«Сокіл»: Кириченко, Кутний, Савінков, Батючок, Є.Серафин, Паньків, Ленківський, Корчак, Тарасенко, Чеховський, Боднар, Козак, Глінка, Ю.Серафин, Часовських – Свелеба, О.Грищенко, М.Грищенко, Павлів, Лівша, Шушпанов

РК «Хмельницький»: Бубела, Кузнецов, Ткачук, Дем’янчук, Тарасенко, Лещенко, Демецький, Валюс, Моргун, Кожушко, Корольов, Юзіков, Огородник, Шостацький, Кошелюк – Вавринчук, Харкевич, Копійко, Скоморох, Сівак, Осович, Мацюк, Коваль

Ігрові очки «Сокола»:

спроби: Кириченко, 27; Часовських, 37; Батючок, 74

реалізація: Кириченко, 37

Ігрові очки РК «Хмельницький»:

спроба: Харкевич, 67

Попередження: Кутний, 58; Глінка, 66

Протистояння львівського «Сокола» з РК «Хмельницький» – центральне у західній підгрупі. Обидві команди до цієї зустрічі не програвали і саме вони розіграють перші та друге місця. Господарям допомогти у цьому матчі приїхали кілька гравців, які виступають у польському чемпіонаті. Гості привезли теж потужний склад і повний комплект – 23 виконавці. І відразу взялися до справи серйозно, заробивши штрафний удар. Однак не реалізували.

Через сонце та спеку було чимало браку в діях обох команд. Але потужні хмельничани затиснули наших хлопців масою. «Соколу» доводилося відстоювати свою залікову зону в сутичках інколи по чотири–п’ять хвилин без перепочинку. Але вистояли, а потім у сутичці прорвали чужу оборону. Поклав диню в чужому «місті» Віктор Кириченко – 5:0. Це важливе занесення додали сили львівським регбістам. От тільки не щастило Остапу Козаку. Спочатку він схибив з реалізації, а потім, виконуючи штрафний, поцілив у стійку. Наприкінці ж тайму господарі підчатували помилку «Хмельницького» і Олександр Часовських втік центром і зробив ще одну спробу. До підставки цього разу підійшов Кириченко і зробив рахунок 12:0, з яким команди й пішли на перерву.

Другий тайм активніше й агресивніше розпочали вже підопічні Юрія Грабовського. Сутичка за сутичкою, і врешті львів’яни отримали право на штрафний удар. У центрі поля. Остап Козак вирішив пробити з дальньої відстані. І зробив це дуже класно, однак хтось наврочив йому того дня. Стійка в регбі – явище взагалі рідкісне, а він примудрився в одному матчі поцілити в неї два рази.

Все йшло непогано, але раптом центральною фігурою поєдинку вирішив стати арбітр, який угледів зрив атаки з боку Кутного і вилучив його на десять хвилин. Та й цього йому було замало. Через кілька хвилин жовту картку з незрозумілих причин побачив перед собою і капітан «Сокола» Артем Глінка. Маючи на двох гравців більше, хмельничани відразу поклали спробу, яку виконав Харкевич – 12:5.

Суддя продовжував дивно свистіти й надалі і напруга на полі вже зашкалювала. Градус ледь не піднявся до грубої гри. Та львів’яни зціпили зуби, терпіли і врешті Батючок ще раз приземлився з м’ячем у чужій заліковій зоні. І хоча суддя після цього ніяк не хотів завершувати гру, давши командам переграти майже десять хвилин, рахунок більше не змінився – 17:5 на користь львівського «Сокола».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: