Рекорди "Карпат", які не скоро поб’ють

07 січня 14:44
Переглядів: 771
Володимир Данилюк

Кожна команда має своїх легенд і рекордсменів та асоціюється з певними гравцями, є вони і в «Карпатах». За історію клубу його гравцями було встановлено ряд рекордів, які не скоро поб’ють нині діючі гравці чи майбутні.

94 голи за «Карпати»

Легенда клубу Володимир Данилюк протягом 1966-1978 років зумів 94 рази відзначитись у ворота суперників «Карпат», що досі залишається найкращим результатом в історію клуб. 88 голів він забив в чемпіонатах СРСР, що теж є найкращим результатом клубу. Найблище наблизився до цієї позначки Степан Юрчишин – 87 точних ударів. З нині діючих гравців ніхто не забив навіть третини голів.

данилюк

54 голи в чемпіонатах України

Саме стільки забив наразі кращий бомбардир «зелено-білих» в чемпіонатах незалежної  України Андрій Покладок. Найкращим бомбардиром «Карпат» у сезонах – 1993/94, 1994/95, 1995/96 запам’ятався своєю напористістю і відчуттям голу та ще надовго збереже за собою статус «най» в чемпіонатах України. Наразі у Львові немає нападника, який зміг би бодай наблизитись до позначки в пів сотні голів. З нині діючих гравців команди найбільше забив Ігор Худоб’як – 27 голів, що вдвічі менше.

12 голів захисника в чемпіонатах України

Артем Федецький, який зараз виступає за дніпропетровське «Дніпро»,  за три сезони проведені у Львові зумів стати не тільки улюбленцем місцевої публіки, а й забити 12 голів, які стали рекордом для захисників «Карпат» в чемпіонатах України. Це двадцятий показник результативності серед усіх бомбардирів команди. Найкращий результат серед нині діючих гравців львівської команди Грегор Балажиц, який має 7 голів у своєму активі. Але у словенця закінчився контракт з командою і по наявній інформації він вже покинув Львів. 

Також читайте: Топ-10 захисників-бомбардирів "Карпат"

15 голів в Кубку України

Андрій Покладок справно забивав не тільки в чемпіонаті, а й в Кубку України. Його 15 голів досі залишаються найкращим результатом карпатівців у Кубку України.

покладок

42 голи за сезон

Один з найвідоміших гравців і тренерів «Карпат» Степан Юрчишин 1979 року встановив рекорд, який буде стояти ще не одне десятиліття. Йому вдалося 42 рази відзначитись у воротах суперників протягом одного сезону.

юрчишин

39 голів Батісти

Це найкращий результат серед легіонерів клубу в його новітній історії. Свої 39 голів Вільям Роша Батіста забив за сім сезонів в команді з них 27 голів у Вищій і Прем’єр-лізі, 12 у Першій лізі. Найблищий переслідувач Батісти Сергій Зеньов відзначився 23 результативними взяттями воріт.

Звичайно це не всі рекорди, які встановили гравці «Карпат», проте, вони точно протримаються ще не один сезон

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: