Рівненський "Верес" розглядає "Арену Львів" для проведення домашніх матчів УПЛ

03 червня 08:00
Переглядів: 151
Арена Львів

Президент «Вереса» Олексій Хахльов розповів у коментарі, що рівненський клуб розглядає кілька стадіонів для проведення домашніх матчів Прем'єр-ліги, оскільки на домашній арені «Вереса» триває реконструкція.

Наразі клуб очікує на атестацію до УПЛ, оскільки чернігівська «Десна», яка вийшла з першої ліги в Прем'єр-лігу за спортивним принципом, не пройшла атестацію.

«Перший пакет, який ми підготували, не задовольнив атестаційний комітет, і ми отримали відмову. Тоді допрацювали і поліпшили його, після чого знову надали новий пакет до розгляду. Думаю, сьогодні саме на загальних зборах оголосять висновок апеляційного комітету. Два стадіони, які ми подали як варіанти для проведення домашніх ігор «Вереса» - це «Арена Львів» і луцький «Авангард». Нам буде зручніше добиратися до Луцька, поки в Рівному відбуватиметься реконструкція стадіону», - розповів Олексій Хахльов.

Нагадаємо, чернігівська «Десна» не зможе виступати у вищому дивізіоні. Основні претензії футбольних функціонерів стосуються фінансового стану команди. Чернігівський клуб замінить рівненський «Верес» під керівництвом Віталія Кварцяного.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: