Різдвяний маркетинг від "Шахтаря" у Львові (Фото)

17 січня 09:26
Переглядів: 797
Шахтар

Стаття розміщена в рамках блогу : Навколо футболу та спорту

З 10 грудня по 22 січня у Львові відкритий Різдвяний ярмарок. Цього року його проводять вже восьмий раз підряд. В третє бере в ньому участь донецький «Шахтар». Як і в попередні два року клуб має свій дерев’яний будиночок у якому можна купити сувенірну продукцію.

«Шахтар» прекрасно демонструє як потрібно просувати свій бренд. Незважаючи на те, що біля їхньої хатки ніколи немає черг, а за місце прийшлось заплатити біля 25 тисяч гривень вони все одно зможуть добре прорекламувати клуб за малу ціну. Різдвяний ярмарок у Львові відвідує понад 800 тисяч людей, більшість з яких точно звернуть увагу на незвичну хатку.

У всіх ярмарок асоціюється з приємними моментами свята і радості і серед цих вражень завжди на периферії залишатиметься місце і ФК «Шахтар». Також варто відмітити, що хатка команди знаходиться навпроти катка, що біль ратуші, який теж збирає велику кількість людей протягом дня.

Не зважаючи на можливий від’їзд команди зі Львова до Харкова, її менеджери таки вирішили взяти участь у ярмарку. До Львова на новорічні і Різдвяні свята приїжджає багато людей не тільки з області, а й з усієї України, тому наявність власного місця серед смаколиків сприяє популяризації бренду не тільки у місті лева, а й по всій Україні. 

Дивлячись на те як популяризують свій бренд донеччани у Львові, виникає питання чому так не можуть зробити «Карпати». 25 тисяч гривень могли б заплатити численні спонсори команди, які теж отримали б додаткову рекламу. Такий піар приніс би свій позитивний ефект. Більшість відвідувачів ярмарку це туристи і люди з окраїн Львова, які або не знають де можна купити атрибутику «Карпат», або ніколи про це не задумувались. Але думається червоно-чорна футболка «левів» користувалася б популярністю.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: