РК "Галіція" найгірша команда першого туру ЧУ з регбі-7 серед жінок

22 квітня 23:30
Переглядів: 327
галіція

20-го квітня в Одесі відбувся стартовий тур відкритого чемпіонату України з регбі-7 серед жінок.

Нагадаємо, що на першому етапі всі команди були розділені на дві підгрупи.

У пулі «А» очікувано перше місце зайняв діючий чемпіон України «Отрада». У центральному матчі підгрупи одеситки обіграли казахський «Олімп» 15:5, казашки до слова, стали другими. Третє місце у одеського «Агроуніверситету». Львівська «Галичина» - четверта.

Група А:

«Отрада» - «Агроуніверситет» 55:0

«Галіція» - «Олімп» 0:54

«Отрада» - «Галіція» 58:0

«Агроуніверситет» - «Олімп» 0:31

«Отрада» - «Олімп» 15:5

«Агроуніверситет» - «Галіція» 10:0

Підгрупу «В» виграв ще один казахський клуб «Алмати», який не пропустив жодної спроби. Київський «Фенікс» - другий. Одеська «Анатра» стала третьою, мінімально здолавши столичний НУФКіСУ - 5:0.

Група В:

«Фенікс» - «Анатра» 19:5

НУФКіСУ - "Алмати" 0:20

«Фенікс» - НУФКіСУ 34:0

«Анатра» - «Алмати» 0:52

«Фенікс» - «Алмати» 0:31

«Анатра» - НУФКіСУ 5:0

У півфіналах за 5-8-е місця НУФКіСУ виявився сильнішим за «Агроуніверситет» - 24:5. «Галіція» через травми двох гравців не зуміла завершити турнір, і в результаті в матчах, що залишилися львів'янкам були зараховані технічні поразки.

У півфіналах за 1-4-е місця «Отрада» обіграла «Фенікс» - 33:0, а в казахському дербі «Алмати» не менш впевнено взяла вгору над «Олімпом» - 29:0.

Фінали вийшли цікавими. У грі за 5-е місце «Анатра» насилу обіграла НУФКіСУ - 17:12. У матчі за 3-ю позицію «Олімп» без особливих проблем взяв гору над «Феніксом» 24:7.

Безумовно, головною стравою дня був фінал «Отрада» - «Алмати». Матч вийшов напруженим. Незважаючи на те, що на полі грали дівчата, ніхто не шкодував ні себе ні суперника. Одеситки, яких трибуни вже з перших хвилин погнали вперед, почали матч з атак. Але прорвати захисні редути казашек виявилося вкрай непросто. Габаритні та швидкісні гравці «Алмати» чудово зміщували лінію. Тільки в середині першого тайму одеситкам вдалося знайти лазівку в редутах візаві - прорив по центру поля привів до спроби Марії Бондар з реалізацією Ольги Блануца. Втім, вже у повторній серії атак, після низки порушень з боку українок, Алматинки вдалося прорватися по правому флангу 7:5 - перерва. У дебюті другого тайму господарі заволоділи ініціативою. Спочатку Ольга Блануца проломила оборону гостей по лівому флангу після розіграшу штрафного у п'ятиметрової зоні (14:5). А потім капітан «Отради» оформила дубль - спроба по центру після знижки Оксани Буніч. Реалізація знову виконана точно - 21:5. Тільки під самий кінець матчу гравцям «Алмати» вдалося організувати результативну атаку - спроба з реалізацією. Але практично відразу пролунав фінальний свисток арбітра, який сповістив всіх про перемогу «Отради» з рахунком 21:12. Чудова гра української команди!

Чемпіонат України з регбі-7 серед жінок. 1 тур. 20.04.2013

1. «Отрада» (Одеса)

2. "Алмати" (Казахстан)

3. «Олімп» (Казахстан)

4. «Фенікс» (Київ)

5. «Анатра» (Одеса)

6. «Університет» (Київ)

7. «Агроуніверситет» (Одеса)

8. «Галіція» (Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: