Роберт Мартон - чемпіон України з боксу серед молоді

27 січня 10:06
Переглядів: 423
мартон

З 20 – 26 січня в м. Харкові відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді. Представники Львівщини завоювали три нагороди: золото, срібло і бронзу.

мартон

Чемпіоном України у вазі 91 кг. став львів’янин Роберт Мартон. На шляху до фіналу Роберт здобув дві переконливі перемоги з рахунком 3:0 над Ярославом Даншином із Миколаївської області і Володимиром Полюховичом із Київської області. У фіналі Мартон не мав проблем із Костянтином Пінчуком із Дніпропетровської області, здобувши дострокову перемогу.

Ярослав Дацко зі Стрия став віце-чемпіоном України у вазі 81 кг. Здобувши 4 перемоги на шляху до фіналу стриянин не зміг нічого протиставити Артуру Зіядінову із АР Крим. У цій же вазі Любомир Пінчук програв у першому бою Руслану Бурлаку з Дніпропетровська.

Андрій Тишковець здобув третє місце у вазі 52 кг, пропустивши у фінал представника Донецької області Жермена Ншимірімана, який і став чемпіоном України. Олег Точинський став п’ятим у цій же вазі.

У вазі 46-49 кг. Сергій Гук завоював 5 місце. Дмитро Черкасов програв з рахунком 2:1 свій перший бій у вазі 56 кг представнику Харківської області Денису Новікову. Невдало виступив і Владислав Леськів, який у вазі 60 кг програв у першому бою Павлу Дудніку з АР Крим.

Остап Швед у вазі 64 кг здобув перемогу у першому бою над Володимиром Гінайло з Волинської області, але поступився Олександру Опольському з Луганщини. Така ж доля спіткала і Захара Домарацького – перемігши у першому бою представника Харківщини Артема Красюка, поступився майбутньому фіналісту Едгару Григоряну з Київської області.

У вазі 67 кг Дмитро Глушко в першому бою переміг ще одного представника Львівщини Петра Ферія, але поступився у наступному бою Микиті Заблоцькому з Донецької області.

мартон

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: