"Рочин" хоче замінити "Скалу" у Другій лізі

21 червня 12:40
Переглядів: 373
Рочин

Після заяви президента ФК «Скала» Миколи Кмітя про те, що клуб тепер зосередиться виключно на розвитку своєї клубної Академії  футболу і займатиметься підготовкою і вихованням юних талантів та братиме участь у змаганнях під егідою Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України і не братиме участь у чемпіонаті України серед команд Другої ліги під егідою ПФЛ, надійшла пропозиція від однієї з найкращих аматорських команд України – соснівського «Рочина».

Керівництво «Рочина», заручившись підтримкою Федерації футболу Львівської області, запропонувала ФК «Скала» варіант зайняти місце стрийського клубу у Другій лізі і виступати під егідою ПФЛ.

"Варіант неоднозначний і потребує обговорення, тому наразі ставимо три крапки і чекаємо пропозицій все ж таки від керівництва Стрия та району, місцевих підприємців, які готові взяти стрийську «Скалу» під свою опіку. Керівництво ж ФК «Скала» готове передати новим акціонерам клуб для подальшого виступу «малиново-зелених» у чемпіонаті Другої ліги. Охочих просимо звертатися до Генерального директору клубу Луіса Есмі", - заявили в стрийській команді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: