Родина львівського футболіста звинувачує у його смерті лікарів

02 жовтня 18:04
Переглядів: 308
ball

Після травми на полі Ігорю Токаю зробили операцію, однак він помер через ускладнення – рідні вважають, що його можна було врятувати.

Сім'я 28-річного львівського футболіста Ігоря Токая, який наприкінці серпня помер після гри матчу Старосамбірської районної ліги, звинувачує лікарів у халатності.

Тоді Токай вийшов на поле у другому таймі і зіграв лише 10 хвилин. Очевидці кажуть, далі було звичайне зіткнення двох гравців – вона обоє підскочили, аби дістати м'яч. А після зіткнення Ігор впав.

За словами дружини футболіста Ольги, після травми чоловік розмовляв по мобільному, сам заходив та виходив із машини швидкої, ходив робити УЗД та кардіограму.

Уночі йому видалили розірвану нирку, а наступного дня Ігор помер на операційному столі від ускладнень. Без батька залишились двоє дітей - 5-річний та 5-місячний хлопчики.

Дружина Ольга звинувачує районних лікарів у цілій низці порушень — від неправильного діагнозу і пізнього виклику санавіації зі Львова аж до нетверезості і переписування історії хвороби її чоловіка.

Лікарі ж своєю чергою запевняють, що все зробили правильно. Не знайшла жодних порушень і спеціальна комісія зі Львова. Ця ж комісія дійшла до висновку, що у Токая була хронічна хвороба нирки, яку слід було виявити і лікувати раніше.

Головний хірург Львівської області каже, що нирка футболіста була в 20 разів більша за норму, а її оболонка дуже тонка. Тож такий випадок міг статися будь-де. Однак родичі у таке пояснення не вірять.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: