"Роланд" гратиме серед регбійної еліти!

08 квітня 22:27
Переглядів: 430
Default Image

У 2011 році першість України з регбі пройде у дещо видозміненому форматі. Адже через фінансові труднощі, котрі спіткали більшість українських клубів, попередня схема Суперліги стала непосильним тягарем для них. На таких умовах у Суперлізі погоджувалися залишитися лише лідери - харківський "Олімп" та одеський "Кредо-63".

Відтак, після розгляду декількох варіантів, було затверджено формат, згідно з яким команди Суперліги та Вищої ліги формують єдину Вищу лігу чемпіонату України. При цьому на першому етапі грають 16 команд, розділених на три зональні підгрупи - умовно "Захід", "Центр" і "Південь-Схід". івано-франківський «Роланд» потрапив до західної зони.

Разом із прикарпатськими регбістами до зони "Захід" потрапили такі команди, як "Сокіл" і "Батяри" (обидва - львів), "Оболонь-Університет" (Хмельницький) і РК "Рівне". У центральній підгрупі змагатимуться "Авіатор", Антарес", "Егер", "Арго-НАУ" (усі - Київ), а також "Тех-А-С" (Харків). У південній підгрупі гратимуть між собою "Динамо-Центр" (Тирасполь, Молдова), "Море" (Феодосія), "Академія" і "Політехнік" (обидва - Одеса), а також "КІПУ" (Сімферополь).

Після весняного кола визначаються по 2 лідери груп, які формують фінальну частину чемпіонату. При цьому до фінальної частини долучаються основні донори збірних України - "Олімп" та "Кредо-63". Інші вісім команд формують дві зони Вищої ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: