Роман Бондарук кращий спортсмен серпня!

15 вересня 09:36
Переглядів: 461
Default Image

Відділення НОК України у львівській області визначило кращого спортсмена серпня 2011 року. Ним став Роман Бондарук львівський спортсмен кульовик, учасник Олімпійських ігор в Пекіні, тричі чемпіон світу,  чотирнадцятиразовий (!) переможець та призер чемпіонатів Європи. Нагороду відділення НОК України «Українського сокола» Роман Бондарук отримав за результатами виступів у серпні на чемпіонаті Європи у Сербії.

Експерти та Керівництво відділення НОК України при прийнятті рішення врахували, що у столиці Сербії  Бєлграді на чемпіонаті Європи з кульової стрільби львівський кульовик Роман Романович Бондарук виборов олімпійську ліцензію для України. У швидкострільній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) Романові вдалося посісти друге місце. Зазначимо, що міг Бондарук у цій вправі завоювати і «золото». Адже тричі влаштовувалася перестрілка. Однак у завершальний момент точнішим все-таки виявився опонент Романа Бондарука Олексій Клімов з Росії. А загалом із цього чемпіонату Бондарук привіз чотири медалі. У цій же вправі в командних змаганнях українці Роман Бондарук, Олександр Петрів та Іван Бідняк стали третіми. Також у наступній вправі — стрільбі зі стандартного пістолета українська команда виборола «бронзові» нагороди та й в особистій першості Бондарук також став володарем медалі «бронзового» ґатунку.

Відділення НОК України вітає студента Львівського державного університету фізичної культури Романа Бондарука і його тренера Цюпку Степана Павловича з визнанням та бажає успіхів у житті і спорті. Нагородження кращого спортсмена серпня відбудеться наступного тижня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: