Роман Деркач: "Барселонський стиль відразу помітно"

16 січня 22:56
Переглядів: 248
Роман Деркач

Львівські «Карпати» недарма отримали звання однієї з найкращих футбольних шкіл України: «зелено-білі» активно рухаються вперед у напрямку розвитку власних юних талантів. Сьогодні карпатівці провели низку матчів проти однолітків із варшавської філії «Барселони». Порівняти наскільки відрізняється система підготовки молодих «левів» від інших команд спробував старший тренер СДЮШОР «Карпат» Роман Деркач.

«Перш за все, варто сказати, що ми вперше вийшли на велике поле після перерви. Зимою ми тренуємося на власних штучних майданчиках, які значно менші за стандартне поле. Тому, можна сказати, що навики трохи забулися. Хлопці зараз не в тих кондиціях, щоб показувати футбол, котрий ми від них вимагаємо».

«Барселонський стиль у нашого суперника відразу помітно, адже це стратегія команди. У них вже є готовий набір вправ, схема за якою грати. Довгих передач практично немає, всі футболісти віддають лише короткий пас, їх цьому вчили ще з юних років. Є також і легіонери з Європи та Африки. Як і «Карпати», вони вкладають кошти у дітей, щоб у майбутньому виручити ще більше. Знаю приклад, коли по власного вихованця, який жив за 120 кілометрів від бази, «Барселона» тричі в день відправляла таксі, аби той мав змогу дістатись на тренування».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: