Роман Гнатів: "Поки що виходимо на кожну гру перемагати"

25 липня 11:41
Переглядів: 236
Роман Гнатів

Матч 2-ого туру друголігової першості України «Буковина» - «Скала» прокоментував головний тренер команди Львівської області Роман Гнатів.

- Прокоментуйте гру "Буковина" - "Скала"...

- Ми серйозно готувалися до матчу з буковинською командою. Я переглядав матч суперника із ФК «Львів». Мені сподобалася гра «Буковини» на контратаках, плюс гравці непогано комбінували. Ми серйозно готувалися. Тим більше, що ми не можемо дозволити до будь-кого серйозно готуватися. Наша команда не зіграна. Ми зібрали команду за тиждень до чемпіонату. Ми не провели навіть однієї гри, однак у команду прийшли хлопці, яких я знаю. Ми вже по ходу готуємо команду.

- Які цілі Ви ставите перед командою ?

- Ми переговорили з президентом. Поки у першому колі формується команда, ми дивитимемося на те, на що здібні та можемо претендувати. Поки що виходимо на кожну гру перемагати. Вже потім відштовхуватимемося від того, як у нас підуть справи. Тоді ставитимемо завдання.

- Те, як розвивалися події у матчі, можливо, стало для Вас сюрпризом…

- На гру, напевно, вплинули два швидкі голи. Хлопці відчули впевненість, розпочали грати розкуто. Це їм додало позитивних емоцій. А коли у другому таймі пропустили гол, то впевненість перейшла у самовпевненість. Одразу зникла гра, одразу виникали загрози поблизу наших воріт. Це доводить те, що у нас не все так ідеально.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: