Роман Гнатів: "Результат матчу мало-чим тішить"

05 жовтня 21:37
Переглядів: 123
ГНАТІВ

У 8-му турі юніорського чемпіонату Прем’єр-ліги львівські «Карпати» змогли переграти запорізький «Металург» – 3:2. Незважаючи на позитивний результат, наставник «зелено-білих» Роман Гнатів залишився не задоволений структурою гри та діями деяких підопічних у другому таймі.

«Даний поєдинок можна розділити на дві частини. Після того як ми пропустили другий м’яч, гра повністю зламалася. Цей гол став переломним у матчі. Результат матчу мало-чим тішить. Перед нами не стоїть завдання вигравати будь-якою ціною. Дехто з моїх виконавців несерйозно поставився до цієї гри. Через цю несерйозність отримали такий напружений другий тайм», – розпочав Роман Гнатів

«Металург» – хороша команда, яка також старається демонструвати якісну гру. Ми ретельно готувалися до них і знали їхні сильні сторони. Коли рахунок був 3:1, «Металург», здавалося, вже зламався, але ми своїми діями подарували їм другий м’яч і дозволили повірити в те, що вони можуть відігратися. У нас появився страх, всі боялися пропустити і все пішло не так, як би того хотілося».

«Не можу сказати, що відсутність збірників якось вплинула на гру. Хлопці, які їх замінили, достойно провели цей поєдинок. Я очікував, що мої заміни по ходу гри зможуть оживити і підсилити гру, але цього не сталося». 

«Після матчу я привітав команду, але сказав хлопцям, що перемоги такою ціною не дуже важливі. Їм потрібно грати у свій футбол, щоб надалі розвиватися і потрапити в першу команду. Попросив змінити відношення до своєї справи. Однак, вважаю, що таких суперників ми повинні обігрувати впевненіше», – резюмував наставник юніорської команди «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: