Роман Гнатів: "Зробили акцент на швидкості та проникаючих передачах"

22 вересня 17:22
Переглядів: 143
ГНАТІВ

Молодіжна команда «Карпат» змогла у шостому турі обіграти ровесників із луцької «Волині» – 4:2. Тренер «зелено-білих» Роман Гнатів поділився емоціями від гри та розповів про установку на матч із лучанами. 

«Завжди приємно перемагати. Дуже добре, що вдалося забити чотири м’ячі. Знали, як буде грати «Волинь». Вони ні чим нас не здивували. Приємно, що хлопці змогли відновитися після прикрої поразки від «Шахтаря» у минулому турі (1:3). Вдалося підійти до гри із «Волинню» у хороших фізичних кондиціях. Як на мене, то результат повністю відображає те, що відбувалося на футбольному полі», – розпочав Роман Гнатів.

«Просив власних футболістів не поспішати та витягувати гравців на себе, щоб з’являлися вільні зони. Дуже складно, коли проти тебе обороняються всією командою. Змушували суперника грати без м’яча. Подекуди у нас це не виходило, але футболісти змогли повністю реалізувати мою установку на гру».

«Нам було важко грати проти високорослих гравців «Волині», але ми зробили акцент на швидкості та проникаючих передачах. За рахунок цього змогли вриватися у штрафний майданчик і забити у другому таймі три м’ячі».

«Зараз на нас чекає дуже складна поїздка в Маріуполь, але всі їдуть туди і ми не зважаємо на велику відстань. Вже від сьогодні розпочинаємо підготовку до цієї гри», – підсумував наставник «Карпат» U-19.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: