Роман КОВАЛЬЧИК: "Чвар із Кіндієм у мене не було"

18 листопада 17:16
Переглядів: 300
Default Image

Головний тренер футзального ТВД подав у відставку. Прихильників львівського клубу ошелешила ця звістка, адже Роман Ковальчик багато років не без успіху працював із командою. Тим паче, напередодні львів'яни "забрали" перші очки в лідера чемпіонату України — харківського "Локомотива ".

Про причини і наслідки такого несподіваного кроку кореспондент "Експресу" розпитав Романа Ковальчика.

— Пане Романе, що підштовхнуло вас до того? Можливо, виник конфлікт із президентом ТВД Мироном Кіндієм?

— Нічого надзвичайного не трапилося. Це моє рішення, яке виникло спонтанно. Після цього я ще мав кілька днів на роздуми, та все ж вирішив, що відставка піде на користь усім — команді, президентові, мені. Чвар із Мироном Кіндієм у мене не було. Президент навіть запропонував, щоб я відпочив кілька ігор, а потім знову взявся за роботу.

Можливо, Кіндій тепер ображається, що я відповів відмовою. Та дороги назад нема. Мене досить важко переконати, якщо я щось вирішив. Належу до впертих емоційних людей (Сміється).

— Чи повернетесь колись на тренерську лаву ТВД?

— Залюбки це зроблю. Тут працюють дуже гарні, позитивні люди. Однак зараз повертатись не буду. Треба зробити паузу.

— Кому ви передали свої обов'язки?

— Відтепер хлопців тренуватиме Леонід Маковський. Думаю, від цього буде тільки користь. Можливо, я запрацювався настільки, що перестав помічати власні помилки. Попри те, нам вдалося добрати (улітку команду поліпшили досвідчені виконавці) дуже перспективних молодих гравців. Усе, що їм треба, — це 5-6 місяців, аби напрацювати ігрові моменти на майданчику.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: