Роман КОВАЛЬЧИК: "Готовий покинути Львів"

21 листопада 01:13
Переглядів: 478
Default Image

На минулому тижні доволі несподівано покотилась новина про те, що багаторічний наставник команди Роман Ковальчик покинув посаду головного тренера львівського «ТВД». Ця новина дійсно збентежила багатьох прихильників фут залу, адже «ТВД» без Ковальчика не можна було уявити. Про причини такого рішення, можливі пропозиції і нового тренера Роман Ковальчик у ексклюзивному інтерв’ю розповів «футболу 5х5».

– Розкажіть про ситуація, яка зараз склалась у «ТВД». Чому Ви покинули пост головного тренера команди?
– У команді загалом дуже хороша ситуація, хороший мікроклімат. Досить добре зіграли в Харкові із «Локомотивом» (розмова відбулась ще до матчу в Івано-Франківську, – В.К.). Я був на двох тренуваннях, дивився, хлопці діяли з бажанням, викладались.

– Хто зараз керує командою?
– Командою керує Леонід Петрович Маковський, він головний тренер. Загалом все-так й залишилось. Лише крім зміни тренера був відчислений Андрій Засенко. Я вважаю, що зміна тренера піде на користь і команді і президенту. Так буде краще.

– Чому так сталось, що Ви покинули пост тренера, адже Ви команді присвятили дуже багато років свого життя? У Вас відбулась розмова із президентом?
– Перша розмова відбулась після матчу із «Єнакієвцем» на емоційному підґрунті. Потім через два дні ми зустрічались ще раз, поговорили. Мирон Романович Кіндій казав, щоб я подумав, відпочив і через тиждень-два повертався. Але я вирішив, що до керівництва командою «ТВД» я вже не повернусь. Ви знаєте, що команда хороша, своя, львівська. Ми й кубок вигравали. Але я вважаю, що пора щось змінювати, щоб команда могла далі добре виступати і прогресувати. Все на мені сходилось, тому я й пішов.

– А Андрія Засенка чому відчислили? Це рішення Кіндія чи ще Ваше?
– Засенка ми довго продивлялись, давали йому час. Я хотів, щоб він грав в команді. Були деякі нюанси в грі, які мені подобались. Але на жаль наступний крок він не виконував. У нього мало бути підсилення у грі, а його все не було. Новий тренер Леонід Маковський, зваживши всі за і проти, вирішив не продовжувати працювати із Засенком.

– Засенку надали статус вільного агента?
– Я не знаю. Це потрібно запитувати в президента чи тренера.

– Скільки збираєтесь відпочивати від футзалу?
– Загалом, я трохи займаюсь базою в Малечковичах. Чекаю пропозицій від команд.

– Поки ще не було пропозицій?
– Ні, ще нічого не надходило. Та й ніхто толком не знає про моє рішення покинути «ТВД». Подивимось що буде далі.

– Ви готові покинути Львів?
– Так, звісно, якщо будуть хороші пропозиції, звідти, де можна буде нормально працювати, то я готовий покинути Львів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: