Роман Ковальчик: "Ураган" дуже зібрано зіграв - три моменти і три голи"

07 вересня 22:00
Переглядів: 244
Ковальчик

"УРАГАН" - ЛТК - 5:1. Післяматчеві коментарі. 

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер ЛТК: 

- Чого не висталило вашій команді, щоб продемонструвати позитивний результат?
- Бажання було достатньо, а от не вистачило майстерності, досвідченості. Можу сказати, що не забиваєш ти - забивають тобі. У нас було достатньо ключових переломних моментів, в яких ми повинні були забивати голи. У нас було багато стопроцентних голів, які не використовувалися. 

Хочу сказати, що й команда "Ураган" дуже зібрано зіграла - три моменти і три голи. Все ж таки у господарів майстерність трохи вища, ніж у наших гравців. Тому, я думаю, що результат повністю закономірний. І на даному етапі маємо те, що маємо. Я б не сказав, що хлопці десь поступилися, адже більша половина сьогодні гравців вперше вийшла на гру такого рівня. Відчувалося, що вони дуже сконцентровані, але в них ще немає тієї розкутості та швидкості.

- У складі вашої команди доволі багато молодих виконавців. Чи плануєте підсилюватися більш досвідченими виконавцями?
- Не збираємося, ми обрали свій шлях. Ми просто змусимо хлопців більше працювати, а вони дуже хороші та перспективні. Ми йдемо правильною дорогою, рухаємося дуже швидко. Напевно, це перша гра і хлопці думали, що проскочать "на ура". А ті досвідчені гравці, які все ж мали б зіграти на своєму рівні, просто нашкодили. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: