Роман Кожуховський приєднався до тренерського штабу "Карпат"

09 червня 09:18
Переглядів: 168
Кожуховський

До тренерського штабу львівських «Карпат» долучився новий спеціаліст – Роман Кожуховський. Він виконуватиме функції асистента Олега Бойчишина.  

«На професійному рівні я практично не грав, а вже з 22 років працював на тренерських посадах. Фактично, вже 17 років є тренером-практиком».

«З Олегом Бойчишиним разом навчалися, здобували PRO-диплом. Ми знайомі вже близько трьох років. Звичайно, пропозиція надійшла від нього. На днях він зателефонував і запропонував приєднатися до його тренерського штабу. Я з радістю погодився, адже «Карпати» – це амбітний проект з історією, за ним постійно слідкують. Для мене це велика честь і я прикладу максимум зусиль, щоб допомогти клубу» – розповів Роман Кожуховський. 


ДОВІДКА

• Роман Кожуховський народився 24 січня 1979 року у Вінниці. Вихованець кримського футболу.  Виступав за «Титан-2» (Армянськ), «Політехнік» (Феодосія), «Авангард» (Джанкой), «Кафа» (Феодосія), «Локомотив» (Їхви, Естонія). 

• Тренував «Авангард» (Джанкой), «Динамо» (Феодосія), «Спартак-КТ» Молодіжне, «Копер» (Словенія), «Калев-2» (Сілламяе, Естонія), «Локомотив» (Їхви, Естонія), «Ярве» (Кохтла-Ярве, Естонія), з січня 2018 року працював у тренерському штабі одеського «Чорноморця». 

• Володіє ліцензією УЄФА PRO.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: