Роман Кухарський: "Гратимемо лише на перемогу"

15 травня 20:30
Переглядів: 261
Кухарський

Півзахисник футбольного клубу "Нива" Роман Кухарський поділився своїми очікуваннями від майбутнього протистояння у Полтаві.

— Романе, на тижні команда зіграла товариську гру у Теребовлі. Зі сторони було помітно, що ти дуже хотів відзначитися. Мав якийсь особливий стимул забити?
— В кожному матчі я дуже хочу відзначитися. Не скажу, що був особливий стимул, але саме у Теребовлі я робив свої перші кроки в футболі. Тому хотілось показати все на що здатен і забити гол.

— Не так давно команду прийняли нові тренери. Як тобі працювати з Романом Толочком та Любомиром Вовчуком?
— За цей короткий час тренери встигли зарекомендувати себе з найкращого боку, отож мені приємно і комфортно з ними працювати!

— На тренуваннях ти відзначаєшся потужним ударом. Чи дають тренери тобі персональні вказівки частіше бити по воротах?

— Так, дають такі вказівки. Просять шукати побільше можливостей для удару по воротах. На жаль, поки не вдалось використати свої нагоди.
— Наступний суперник "Ниви" ФК "Полтава". Перед виїздом команда аналізувала гру полтавської команди. На чому робили акцент тренери при підготовці?

— Тренери наголошували, що "Полтава" сильна на флангах. Цього потрібно остерігатися. З нашого боку ми повинні грамотно зіграти не лише в обороні, але й у всіх лініях. Вважаю, що нам під силу здобути очки в Полтаві. Ми добре підготувалися до цієї гри, команда у хорошому настрої. Гратимемо лише на перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: