Роман Монарьов: "У наші плани не входила поразка"

10 квітня 12:00
Переглядів: 156
МОНАРЬОВ

Роман МОНАРЬОВголовний тренер ФК «Зірка»

– У першу чергу, хотів би привітати всіх із великим християнським святом. «Карпати» з перемогою! Думаю, вболівальникам сподобалось те, що вони побачили на полі. Був безкомпромісний футбол, ніхто не поступався, всі хотіли перемогти. У першому таймі «Карпати» виглядали краще по створених моментах, контролю м’яча. Ми пропустили через власні помилки. У перерві внесли корективи та переламали хід гри. Гра розвивалась за нашим сценарієм, але через сумнівні рішення арбітра я залишився незадоволений. Ми йшли вперед навіть у меншості.

– Чому настільки різні тайми продемонструвала команда?
– Розмова у роздягальні була спокійною. У першому таймі віддали супернику територію, зосередились на компактній лінії оборони. Були проблеми в опорній зоні. Діяли на полі не так як готувались та награвали. Наш план на гру в дечому спрацював, це показав другий тайм.

– Можна сказати, що судді у вас забрали очки?
– Я залишу це питання без відповіді. Йде боротьба, гравці зіткнулись головами. Яка може бути жовта картка? Це рішення для мене незрозуміле. 

– Наскільки ця поразка позначиться у вашій боротьбі за прописку в еліті?
– Грали з прямим конкурентом, а у наші плани не входила поразка. Ми готуємось від гри до гри, вони всі важливі, адже велика щільність у таблиці. Сьогодні команда підійшла до матчу добре у всіх аспектах: психологічному, фізичному. Ми не програли боротьбу, були агресивними.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: