Роман Мисак: "Кубань" – найсерйозніший суперник"

01 липня 08:11
Переглядів: 134
Мисак

Коли журналісти Інформаційного центру ФК «Карпати» завітали в номер до воротаря команди Романа Мисака поспілкуватися, він саме завершував розмову по скайпу. «Карпатівець» зі своїми рідними ділився останніми новинами зі зборів, а ті, в свою чергу, розповідали йому, про події у Львові.

– То як там справи вдома?
– Головне, що всі живі, здорові. Кажуть, що вже встигли скучити. Розмовляли трохи про погоду: Київ підтопило, а Львів це лихо наразі минуло. Але, говорять, що хмариться... Можливо все ще попереду.

– Ну, а тут, в Словенії, негода, здається, вже позаду. Власне як і екватор зборів. То ж підсумуй роботу за цей період...
– Працюємо постійно в режимі дворазових тренувань – і вже звикли до такої роботи. Навантаження переносимо нормально. Можливо перші дні трохи було незвично, через роботу на висоті. Але зараз вже все гаразд. Розуміємо, що на зборах треба добре попрацювати, щоб в сезон увійти в хорошій фізичній формі.

– Ще в Словенії в тебе такого не було, що приходиш після вечірнього тренування в номер і завалюєшся в ліжко без задніх ніг?
– Не доводилося. Ми ще перед від’їздом налаштувалися на серйозну роботу. Тому не можу казати за всіх, але я навантаження, що нам дає тренерський штаб, переношу цілком нормально.

– Попереду в команди заплановано ще три матчі: з російською, словенською та румунською командами. Який з цих суперників вважаєш найсерйозніший?
– Однозначно, «Кубань». Впродовж сезону слідкував за російським чемпіонатом і скажу, що там в Прем’єр-Лізі грають дуже серйозні команди. І за такої конкуренції «Кубань» зуміла фінішувати у єврокубковій зоні. Це саме за себе говорить про нашого суперника. На таких командах і перевіряється, на якій ми стадії підготовки зараз перебуваємо і на що ми на даний момент здатні. Цей матч має дати оцінку нашої сьогоднішньої готовності.

– А якщо «Кубань» порівняти з «Домжале» або «Хайдуком», з якими ми вже зіграли товариські матчі?
– Ні, порівнювати навіть не варто. Це найсильніший суперник з усіх, з якими нам довелося чи доведеться ще зустрітися на зборах. Хоча, як воно насправді є – може показати лише гра. Їм цікаво дізнатися в якому вони стані, нам цікаво – в якому ми.

– Зараз в Словенії готуються до чемпіонату крім «Карпат» «Іллічівець» та «Ворскла». Цікавишся у їхніх гравців, як в них проходять збори?
– З «Ворскли» серед знайомих мало хто залишився – багато попереходили в інші клуби. Але слідкую – цікаво все ж, як наші суперники грають на зборах, в якому вони зараз стані перебувають.

– А в «Іллічівці»?
– З «Іллічівця» підтримую зв'язок з хлопцями, з якими я їздив грати в складі збірної. Цікавлюся, яка в них атмосфера в команді, як проходять збори. Кажуть, що після зимових зборів літні збори для них наче полузати насіння.

– В гості до «Карпат» завітати не збираються? Відстань між містами де знаходяться вони і ми лише 20 кілометрів.
– Ой, я думаю, що справа не у відстані, а в горі, де ми знаходимося. Навряд в них виникне бажання підійматися на таку висоту. Навіть, якщо в них буде вихідний день, сумніваюся, що зайдуть погостити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: