Роман Мисак: "Нам би такий пенальті не дали"

29 жовтня 15:19
Переглядів: 185
Мисак

Якщо у першому таймі Романові Мисаку вдалося лише раз врятувати команду від вірного гола, то по перерві кількість небезпечних моментів біля його воріт суттєво зросла. Ключовим епізодом стало рішення арбітра призначити пенальті у ворота «Карпат». Чи справді порушення правил мало місце, воротар «левів» розповів після фінального свистка.

«Зараз важко говорити на емоціях, але тоді мені здалося, що Ярмоленко порушив правила проти мене першим. Коли ж я побачив м’яча біля його ніг, то намагався його вибити, але десь зачепив ногу. Суперник відразу впав і суддя призначив одинадцятиметровий. Я впевнений, що нам би такий пенальті не поставили. Усі гравці одразу ж кинулися до судді, намагалися його переконати, що порушення правил не було і, думаю, нам це вдалося, бо він, схоже, зрозумів, що не правий. Але своє рішення не відмінив. Вищі сили десь побачили, що пенальті було несправедливим і у підсумку «Динамо» його не забило» – розповідає Роман Мисак.

«І все ж ця гра багато нам дасть на майбутнє. Головне, щоб ми прогресували. Ми віримо в успіх, він прийде як не завтра, то післязавтра» – підсумував воротар «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: