Роман Новіков: "Будемо боротись за чемпіонство"

10 квітня 08:10
Переглядів: 227
новіков

Центровий БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемоги своєї команди в протистоянні  з МБК «Маріуполь».

- Емоції тільки позитивні – наша переможна серія продовжується. Задача стоїть потрапити у фінал чотирьох і боротись за медалі. Перед цим ми виграли дві важливі гри у Кривого Рогу, тепер у Маріуполя. Відсвяткуємо Пасху і будемо готуватись до наступних матчів з Миколаєвом. Нам залишилось зіграти у чемпіонаті шість важливих матчів, а там дай Бог фінал чотирьох і боротьба за чемпіонство.

- У кількох попередніх матчах Ви постійно намагались забити данк, але не виходило. З Маріуполем вдалось тричі. Наскільки це для Вас важливо?

-   Це не так щоб хотілось. Треба завжди вискакувати і забивати. А данк це шоу для глядачів, хочеться їх потішити.

- Вчора оформили дабл-дабл. Такий особистий результат додає впевненості.

- Впевненості додають перемоги команди. Ми продовжуємо боротись. Перемагаємо всіх лідерів. Реально дивимось на речі і будемо боротись за чемпіонство.  

- У який Групі вищий рівень суперників?

- Чемпіонат зараз непередбачуваний, особливо на цій стадії. Самі бачите по результатах, що команди десь перемагають, десь програють. Минулого року «Золотий Вік» був у призерах, а цього року програли і нам і «Хіміку-2».

- Як оцінюєте наступного суперника «Ніко-Баскет»?

- Суперник дуже важкий. Вдома зіграли з ними1:1. Будемо налаштовуватись, розбирати. Зараз задача вигравати кожну гру, нам збою давати вже не можна.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: