Роман Никитюк: "Перехід у "Рух" для моєї кар’єри це крок уперед"

09 січня 14:00
Переглядів: 242
Никитюк

Новачок «Руху» Роман Никитюк після укдадання контракту та офіційного представлення поділився враженнями.

Романе, як виник варіант з «Рухом»?

Вийшло так, що у міжсезонні я залишився без команди, залишив «Волинь», з якою за обопільною згодою розірвав контракт. Мені запропонували варіант з винниківським «Рухом», хотів спробувати щось нове, у мені було зацікавлене керівництво клубу. Гадаю, для моєї кар’єри це крок уперед. 

Чи були ще варіанти?

Не варто називати якісь клуби, ми мали кілька пропозицій, але зупинили свій вибір саме на «Рухові».

Ти вже грав у Винниках. У чемпіонаті у складі «Волині» поступився «Рухові» 0:1. Які спогади після цієї гри?

У Винниках зібрані доволі хороші виконавці, з ними важко та водночас цікаво грати. Гадаю, нам тоді трішки не пощастило, але це футбол. З багатьма у «Русі» я знайомий, і думаю, вони заслуговують бути на вищому місці у турнірній таблиці, аніж зараз.   

Кожен футболіст, коли приходить у нову команду, ставить перед собою цілі як індивідуальні, так і команді. Які завдання має Роман  Никитюк?

Перш за все, стати гравцем основи, довести тренерському штабу, що гідний грати у стартовому складі та перемагати. Ну і моє завдання - щоб команда не програвала і піднімалася вгору турнірної таблиці.

Кажуть, що у «Волині» теж будуть амбітні завдання. Ми бачимо, що багатьох нових футболістів запрошують. Тож чому вирішив залишити рідний для себе клуб? 

Змінилося керівництво, головний тренер і вийшло так, що я виявився їм не потрібен, тож запропонували розірвати контракт. Там зараз будують нову команду. Бажаю їм успіху, бо це мій рідний колектив. Хочеться, щоб футбол у Луцьку був, щоб клуб залишився у Першій Лізі, а згодом щоб вийшов до Прем’єр-ліги.    

Період адаптації, мабуть, буде неважким. Адже від Луцька до Львова відстань незначна, плюс у «Русі» грають твої колишні партнери Хомченко та Чепелюк?   

Ми спілкувалися і вони мене запевнили, що у Винниках хороший колектив та інфраструктура, є все необхідне для прогресування. Гадаю, проблем не має виникнути, у команді легіонери відсутні, лише українці, так що з усіма знайдемо спільну мову.

У Луцьку грав і колишній «рухівець» Ярослав Кінаш. Що він казав про твій перехід?

У нього лише позитивні відгуки про цю команду, теж був задоволений. Багато з ним спілкувався, він також казав, що у Винниках все на чудовому рівні.

Я бачив, що ти спілкувався з головним тренером «Руху» Андрієм Кікотем, про що встигли  поговорити?  

Перекинулися кількома словами, будемо більше спілкуватися на тренувальних зборах, там і поговоримо про тактичні моменти і бачення моєї гри.

26-й номер. Чому саме ці цифри обрав як ігровий номер?

Це мій улюблений номер. Він виявився вільним, але це не принципово. Був би зайнятий, обрав би інший. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: