Роман Покора: "Шахтар" на даний момент сильніший за "Карпати"

31 березня 23:13
Переглядів: 780
покора

Вчора у Львові на стадіоні "Україна" "Карпати" дали бій безумовному лідеру української Прем’єр-ліги донецькому "Шахтарю".

Цей матч, який закінчився з рахунком 2:1 на користь гірників, коментує відомий український футболіст і тренер Роман Покора.

- "Карпати" нічого в цій грі не втратили. Не дивлячись на поразку, вони гідно виглядали. Бачу більше позитиву для "зелено-білих", ніж негативу. Тим більше, "Карпати" грали в послабленому складі, адже в задній лінії вибули Пластун, Балажіц, Бідловський. До того ж "Шахтар" набрав хід. "Гірників" зараз важко зупинити.

Сподобалося, що навіть граючи вдев’ятьох, "Карпати" йшли вперед, намагаючись за будь-яку ціну зрівняти рахунок. Думаю, вболівальники залишились задоволені, грою, самовіддачею гравців. Інша справа, що були помилки. Але проти "Шахтаря" не тільки "Карпати" роблять помилки. Все-таки це одна з кращих команд в Європі.

Ще зіграло роль те, що через погодні умови "Карпатам" важко було готуватись під час паузи в чемпіонаті. Мали зіграти спаринг зі стрийською "Скалою", але цей матч так і не відбувся.

- "Шахтар" закономірно переміг?

- Результат в принципі по грі. За моментами "Шахтар" переважав "Карпати". Трохи розхлябано донеччани підходили до заключної фази атаки. Міг бути і більший рахунок на їхню користь. Додам, що "Гірники" грали розкуто, бо вони фактично чемпіони і їм в тому плані було легше.

- В яких компонентах "Карпати" поступалися супернику?

- В цілому "Шахтар" на даний момент сильніший за "Карпати". Хоча в середині поля львів’яни в принципі нав’язали свою гру. Мені подобається трактування футболу, яке пропагує Ніколай Костов. Треба трохи почекати і дати йому час для втілення своїх ідей.

- На післяматчевій прес-конференції Костов критикував гру оборони команди. Як ви оціните дії оборони "Карпат"?

- Оборона цінна зіграністю. А в такому складі оборона грала вперше. І не випадково Костов замінив Кополовця, бо були провали зліва в обороні. В Михайла все ж таки навики гри в півзахисті. Він агресивний, більше на атаку скерований, а з "Шахтарем" треба було краще зіграти в обороні.

Що цікаво, "Шахтар" теж допускає помилки в обороні. А в цій грі в принципі їх було обмаль. Не дали вони "Карпатам" шансу розгулятись.

- Як прокоментуєте червоні картки?

- Дивлячись по карточках, хто не бачив гру, може подумати, що у Львові була заруба і кістки тріщали. Але загалом футболісти з повагою відносились один до одного. Так, грали в жорсткий футбол, кожна команда хотіла виграти, але хамства в їхніх діях я не побачив. А суддя просто формально підійшов до цих моментів. І в Інтернеті читаю, що суддя зіпсував свято. Бо приїзд "Шахтаря" для Львова це свято.

- Хто найбільше сподобався в обох командах?

- Богатінов зіграв на хорошому рівні. І середня лінія "Карпат" виглядала досить непогано, протидія "Шахтарю" була нормальна. Якщо порахувати кількість техніко-тактичних дій, то, мені здається, в "Карпат" їх було навіть більше, ніж у "Шахтаря". А в "Шахтарі" відзначу Мхітаряна і Фернандіньо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: