Роман Санжар: "Билися дві рівних команди"

04 жовтня 23:09
Переглядів: 143
Роман Санжар

Роман САНЖАР, головний тренер «Олімпіка»

– Ми сьогодні провели хорошу гру. Матч був досить напруженим з перших хвилин. Протягом всього матчу було багато позиційної боротьби, єдиноборств. Билися дві рівних команди. В перерві я сказав хлопцям, що треба терпіти, не розслаблятися, тримати позиції і не забувати про атаку. Також варто відзначити, що у хлопців було велике бажання поліпшити результат і забити. Вони молодці, дотримувалися установки. І за терпіння їх винагородила футбольна фортуна. 

– Прокоментуйте епізоди з пенальті. 
– На лавочці завжди є напруга. Будь-яке торкання в штрафному – здається, що був пенальті. Але я повторів не бачив. Не можу сказати, чи були пенальті. Треба сказати, що хлопці молодці, терпіли, і це ніяк не розхитало нашу психіку. Але на лавочці ми всі дуже сильно переживаємо, нервуємо. Сивого волосся після цієї гри у мене додалося. 

– Що з Ситніком? 
– Поки не зрозуміло. Отримав досить серйозний забій. Зараз його обстежують. 

– Як просувається одужання Лисенка? 
– Володі залишилось днів п'ять виконувати бігову роботу, а потім він приступить до тренувань в загальній групі. 

– З президентом турнірну таблицю обговорюєте? Зараз ви йдете зоні Ліги Європи. 
– Ми не очікували таких результатів. Особисто я в турнірну таблицю не надто дивлюся, бо пройшла менша частина чемпіонату, і нам належить відіграти ще довгий відрізок сезону. Наше становище в турнірній таблиці ще ні про що не говорить. Ті великі наші поразки від лідерів чемпіонату говорять про те, що ще зарано порівнювати нас з тими командами, які повинні грати в єврокубках. Але в той же час ми заслужили такий результат, бо в кожній грі намагаємося грати на перемогу. На тренуваннях і в іграх хлопці викладаються. Тому результат закономірний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: