Роман Санжар: "Перемога далась нам нелегко"

11 березня 20:30
Переглядів: 125
Роман Санжар

Роман САНЖАРголовний тренер ФК «Олімпік»

– Хочу привітати команду з перемогою, вони була нам дуже потрібна після наших невиразних матчів. У голові тримали минулий матч, а точніше, другий тайм, в якому ми явно програли по всіх показниках. Сьогоднішній перший тайм можна назвати таймом нереалізованих можливостей. Можливо, сильно переживали, але забитий гол нас заспокоїв. У другому таймі «підсіли», було дуже тяжко. Після переходу із синтетики, де ми тренувались в Києві,на натуральне покриття десь не вистачило сили. Ніби мали перевагу, але стали повільнішими. Хлопці дотерпіли та перемогли.

– Яка мотивація, ціль у вашої команди на другий етап чемпіонату?
– Будемо рухатись від матчу до матчу. На сьогодні, у команді є хлопці, яких я ще не бачив у грі. У кожного буде час вийти на футбольне поле. Наше завдання – будувати команду.

– На що звертали увагу футболістів після догравання другого тайму грудневого матчу?
– Думаю, тут свою роль відіграла психологія. Якщо тоді ми бились за першу шістку, то сьогодні значення цієї гри було меншим. Можливо, нас це розслабило і хлопці проявили свої сильні сторони. У минулій грі мені дуже сподобалась група атаки «Карпат», акцентував увагу на Карраскалі. Думаю, у нього хороше майбутнє.

– Можна сказати, що обіграли «Карпати» на «одній нозі»?
– Матч міг скластись по-різному. Якби на початку пропустили, то невідомо чи зуміли б ми перемогти. Повторюсь, було дуже важко. Ця перемога далась зовсім нелегко.

– Немає відчуття жалю, що тоді програли другий тайм та не потрапили до першої шістки?
– Вважаю, у першому таймі ми мали перевагу. Якщо говорити про догравання – повністю поступились «Карпатам». Ми були в однакових умовах. Це футбол, таке трапляється.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: