Роман Санжар: "У всьому є доля везіння, але ця нічия – наша заслуга"

05 серпня 22:00
Переглядів: 139
Роман Санжар

Роман САНЖАР
головний тренер ФК «Олімпік»

– Гра була розділена на два абсолютно різних тайми. Ніби, як у минулому році ми зіграли один тайм восени, а інший навесні. Перший тайм ми повністю програли, ніде не встигали. Пізніше намагались перебудуватись і зіграти в нову для себе тактику. Потрібно сказати, що вона не спрацювала, тому відповідальність за це я беру на себе. Поступались при боротьбі, допускали брак при переході із захисту в атаку. Передня лінія дуже мало рухалась. У перерві ми поговорили з хлопцями, трансформували нашу ігрову схему і змогли двічі забити. Хлопці молодці, вистояли та заробили необхідне очко.

– Чи погодитесь з тим, що у сьогоднішньому матчі вам більше пощастило дістати нічию?
– Можна так сказати, адже навіть у другому таймі ми зіграли не безгрішно. Проте, з’явилась віра на полі у наших футболістів, вони почали боротись та агресивно грати. У всьому є доля везіння, але те, що ми досягли такого результату – наша заслуга.

– Судячи з музики, яка доноситься із роздягальні можна сказати, що команда задоволена результатом?
– Звичайно, другий тайм був позитивний, він і дав емоційний відбиток. Їдучи до Львова, ми хотіли тільки перемагати. Після першого тайму вже були інші цілі.

– Можна сказати, що ви вгадали із заміною?
– Я бачив чого не вистачає на полі. Вийшло так, що це спрацювало.

– Чому в команді немає Романа Мисака?
– Роман отримав травму на зборах. У нас було два воротаря, які претендували на місце в складі. Я просив його поберегти себе, але він рвався у бій і знову травмувався. Йти в чемпіонат з одним воротарем не можна було, тому ми попрощались. Це тільки моє рішення. 

– Здавалось, що в матчі з «Карпатами» Ксьонз був надмотивований?
– Скажу, що Павло мотивований гравець не тільки у сьогоднішньому матчі. Він намагається набрати свої оптимальні кондиції, дуже сильно старається. Звичайно те, що він зіграв на рідному для себе стадіоні проти екс-команди було принциповим для нього.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: